Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult valakivel, hogy...

Előfordult valakivel, hogy nagyon durván benéztek valamit ultrahangon? Pl. Valami rendellenességet, aztán kiderült, hogy mégsem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom,ez mennyire tartozik ide,de gondoltam megosztom veletek.23 évvel ezelőtt amikor édesanyám velem volt terhes minden rendben ment,nem láttak semmi rendellenességet,és valóban egészséges is vagyok..csakhogy túlhordásos lettem.Minden nap bement édesanyám vizsgálatra a kórházba,és kiírt időpont után kb egy héttel úgy döntöttem ki akarok bújni végre..minden rendben volt a szülésnél is,csak amikor a méhlepény megszületésére került a sor,darabokban kellett kiszednie a dokinak édesanyámból.Odament az orvos édesanyámhoz,és közölte vele,hogy nem akarja megijeszteni,de ha egy nappal túl viszi a terhességet megfulladtam volna a hasában!!És szó szerint az utolsó pillanatban születtem meg,aug. 3.-án este 21:25 perckor,és 4.ére megfulladtam volna.Akkor édesanyám egy kisebb sokkot kapott,hogy minden nap bement a kórházba vizsgálatra a kiírt időpont után,és miért nem mondta neki egy orvos sem,hogy na akkor nem várnak tovább és megindítják a szülést?!Na én ezért rettegek a túlhordástól,azért imádkozom,hogy az én kisfiam vagy egy héttel hamarabb jőjjön,vagy a kiírt napon!!


27+5 hkm

2013. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szia! Nekem aztán mondtak mindenfélét...kis súlyú fejleltlen gyereket, ilyen olyan rendellenességet. Állandóan ijesztettek valamivel, ha megakartunk nyugodni 60kmert autóztunk 4d-re hogy lássuk minden rendben van. Minden fontosabb dologról ott kaptunk normális információt. 12hetesen már tudtuk a nemét, itthon még 38.héten is csak találgattak. Megmondta az uh-s hölgy hogy ne ijedjünk meg de valószínűleg van a szívén egy pici lyuk..ha megszületik nézessük meg de ne aggódjunk előfordul és gond nélkül összeforr majd. Megszületett és valóban pitvari sövényhiányt állapítottak meg nála. Már 3,5éves és spontán záródott.:9 Mindenkinek ajánlani tudom, nem csak babamozi hanem látni enged olyan dolgokat amit sztk-ban előszeretettel "benézek".
2013. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Látjátok csajok ezért érdemes a 4D! Mi is autóztunk érte 60km-ert, és megérte.

Nem a mozizás a lényeg, hanem tudjuk hogy minden okés :)

2013. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!