Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hét feletti vetélés...

20. hét feletti vetélés esetnén mikor próbálkoztatok újra? És mennyire volt rettegős az új terhesség, ha sikerült egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A kontroll után azt mondta a dokim, hogy azonnal akár terhes lehetek. Decemberben volt és júniusban lettem terhes. Nagyon rettegős, nekem. 35 hetes vagyok most, kell szinte végig a gyógyszerem amit a pszichiáter adott, mert nagyon rosszul voltam nélküle.
2013. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sziasztok. nem sebeket akarok feltépni, de lehet tudni az okokat?? itt a 23. hétben én is sokat gondolok ilyenekre, ilyen rettegős dolgokra. :(
2013. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is sokat rettegek, már éjjel is alig bírok aludni :(
2013. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Hééé...csak nyugi!!!Igaz nekem nem volt vetélésem,én az első babámat várom,de nem kell ilyeneken agyalnotok!!!Felesleges..tudjátok ti is nagyon jól,hogy nincs 2 egyforma terhesség még ugyan annál az embernél sem!!!Lehet,hogy az első terhességnek szomorú vége lett,de az már a múlt..most egy teljesen egészséges baba van a hasatokban,és csak erre gondoljatok,és arra,hogy nem lesz semmi gond!!!!Ez a terhesség csodás volt eddig és lesz a vége is!!Ne hasonlítgassátok ezt a terhességet az előzőhöz,mert az az volt,ez pedig már egy teljesen új..egy sokkal jobb a mostani!!Gondoljatok csak pozitív dolgokra,beszéljetek sokat a babáitokhoz,simogassátok őket,és nem lesz semmi baj!!! :) Gyönyörű kisbabának fogtok életet adni,csak ez járjon a fejetekben!!És az idegeskedést pedig hanyagoljátok,mert tudjátok nagyon jól,hogy azzal csak ártotok a babáitoknak!!

Mindenkinek gratulálok az újabb gyermekáldáshoz,és mindenkinek könnyű szülést kívánok,mert MOST MÁR EL FOGTOK JUTNI ODÁIG!!!! :D


27+5 hkm

2013. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok, aki nem élt át ilyet az inkább ne szóljon semmit.
2013. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz nekem 11 hetesen halt el a magzat, de a doki fél évet mondott és rá egy évre lettem terhes megint. Nagyon féltem, rettenetes volt arra várni hogy eljöjjön a 12. hetes uh ideje. Próbáltam nyugtatgatni magam, hogy minden rendben lesz. Szerencsére így is lett, egézséges kisfiam született aki ma már 18 hónapos. Csak pozítivan minden rendben lesz.
2013. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 5-ös.

Hát köszi szépen,azért írtam ehhez a kérdéshez,hogy bíztassalak titeket,hogy nem kell elkeseredni attól,hogy az előző terhességnek szomorú lett a vége,még nem kell ezt a terhességet is így beállítani és nem kell általánosítani,és még szinte lehurrogod érte az embert!!Köszi szépen,azért benned is van jó érzés,azt már látom!!Tudod,néha csak egy-két jó szó és bíztatás kell az embernek,hogy fel tudjon állni,és tovább tudjon menni az úton,te pedig még szinte nekem állsz,hogy mivel én még nem éltem át ilyesmit,inkább meg se szólaljak!!!Én elhiszem,hogy ez egy fájó pont az életedben,de inkább gondolnál arra is,hogy a Jó Isten adott neked egy újabb babát,egy újabb lehetőséget a boldogságra,és te az előző terhességgel vagy elfoglalva..sajnos azt már meg nem történtté nem tudod tenni,de ezért a terhességért még sok mindent tehetsz!!Nem értem,hogy miért nem a mostani babáddal foglalkozol inkább,örülni kellene annak,hogy áldott állapotban vagy ismét!!

Na de mind1,felesleges volt írnom ide,mivel úgy látom,egyes emberekből már kiveszett a jómodor,ahelyett,hogy megköszönnéd,hogy próbállak bíztatni arra,hogy nem lesz semmi baj,még lehurrogsz.Azt csinálsz amit akarsz,akkor fordulj be,siránkozz,idegeskedj,nem az én babámnak ártasz vele,hanem a sajátodnak!!

Na sziasztok!!

4-es voltam.

2013. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! Tényleg nem idevaló amit írtál, hiszen se vetélésed nem volt, se szülésed. Szóval a kérdező TAPASZTALT anyukákat kéredezett, akik már keresztül mentek ezen! Teljesen más úgy tanácsot adni, ha nem is tudsz semmit a dologról.
2013. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a 22. héten vesztettük el, és akkor fél év pihenőidőt javasoltak. Most lesz feb 17-én 1 éve hogy megtörtént, és csak most érzem azt igazán, hogy lelkileg jobb, jöhet a másik baba és el tudtam őt engedni...
2013. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
na én tapasztalatból írok 21 hetesen vetéltem el első terhesség semmi előzmény nélkül egy addig csodásan folyó terhességem úgy ért véget hogy egy reggel elfolyt a magzatvíz a dokim 6 hónap pihenést javasolt ,ahogy eltelt a 6 hónap újrapróbálkoztunk már nagyon akartam closty tabletát is kaptam de semmi , 2 évet váratott magára a kislányom és higgyétek el tudom mit érzetetek de a 4-ik válaszolóval értek egyet attól hogy egy baba itt hagyott én nem gondoltam arra hogy ő is itt fog hagyni bár nem volt probléma mentes a 2-ik terhességem rossz kombi teszt amniocentézis de én élveztem minden percét én a kislányomnak adtam minden együtt eltöltött percünket a 9 hónap alatt nem mondom hogy nem féltem de mindig megpróbáltam nem arra gondolni hogy baj lehet és nem is volt baj lett egy szép kislányunk most 2,5 éves és most várjuk a kis öcsit most is rossz volt a kombi teszt és volt amnió de most sem rettegek tudom hogy minden rendben lesz attól hogy félnék elrontanám az egész örömet amit most átélünk és csakis tapasztalat egy baba nem attól fog megmaradni hogy félünk vagy sem terhesség alatt hanem mert velünk akar lenni ha nem így van mi akármit is tehetünk a lényeg nem a múltba élünk hanem a mába a most-ot kell élvezni és örülni neki és szívből kívánom hogy ha újból sikerül babás lenni az előző terhességet elengeded és annak a babának fogsz élni ami a szíved alatt lesz .Minden jót 18hkm
2013. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!