Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ha leültök vagy...

Kismamik ha leültök vagy fekszetek és mikor felálltok nektek is fáj minden lépés? Farokcsontom a medence csontom a csípőm!

Figyelt kérdés
Kell kb 5perc mire rendesen el tudok indulni! Miért van ez? 38hetes vagyok

2013. febr. 11. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A kicsi feje már beilleszkedett. :-)


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

2013. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem még a hólyagomat is nyomta a kis buborék:)

kitartás, már nincs sok hátra!

könnyű szülést és boldog babázást!

2013. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van hetek óta, pedig még csak 32 hetes vagyok! Mondjuk végig fejjel lefelé volt a drága :)
2013. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:-) Legalább tudom hogy ez így oké! Sokszor tovább tart rávenni magam hogy felálljak mint megcsinálni:-)
2013. febr. 11. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is ez van :) holnap töltöm a 38. hetet, doki szerint beilleszkedett a baba nálam is.

derekad nem fáj? nekem le akar szakadni... emiatt mozgok nehezen inkább, ez már tényleg terhesség :) pedig nem hittem el, mikor mondták, hogy az utolsó pár hét a legnehezebb :)

2013. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még csak 20 hetes vagyok, de hasonlóakkal küzdök. A derekam leakar szakadni, a medence, farokcsontom iszonyatos. Néha úgy bele nyilall,hogy össze tudnék esni. Pedig távol áll a beilleszkedés nálam, főleg, hogy medence végű volt még egy hete. Könnyű szülést Nektek és jó babázást!
2013. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!