Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e itt olyan, akinek több...

Van-e itt olyan, akinek több terhessége is volt, és a rosszullétek nem voltak ugyanolyanok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert pozitív teszt szerint most várom a 3. babámat, és az első kettővel rosszul voltam a terhesség elején, most pedig egyáltalán... Nem mintha hiányozna :) Valójában egy kicsit mégis hiányzik, mert sajna túl sokat eszem, reméltem, hogy a rosszullét megállít egy kicsit, de nem :) Ti hogy voltatok ezzel?

2013. febr. 12. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2. terhességem. Nálam pont fordítva volt. Az elsővel semmi bajom nem volt, most meg minden bajom volt már ami csak létezik, nem beszélve a 4. héttől tartó folyamatos has"fájásról", gyengeségről, és általános rossz közérzetről. Pedig még csak 16 hetes vagyok. Hol van még a vége??? Bár olyan lenne ez a terhességem is, min az első volt. Dehát ez van, ezt kell szeretni.
2013. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Első babánál se egy rosszul lét, semmi, tök jól voltam végig!


Most a másodikkal 22 hetes vagyok, , keményedik a hasam, sok a savam, a torkomban van, büfögöm fel, percenként olyan büdöset fingok, nem lehet mellettem megmaradni. Fáradt vagyok, szinte csak aludnék, de éjjel 10x kelek pisilni...

2013. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, az első làny, a másodikat még nem tudom mi lesz, nem mutatja meg.
2013. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mind a hattal nagyon rosszul voltam az első 3-4 hónapban, de volt, amelyikkel naponta többször hánytam, volt, amelyikkel csak összesen 2-3 alkalommal. Ami nagyon furcsa volt, hogy az első öt gyereknél a 4. héttől nagyon feszült a cicim, most a hatodikkal meg csak a 12. héttől, és azóta is csak néhányszor... Ahány terhesség, annyi féle!
2013. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta az történt, hogy kb 6 hetesen tegnap elvetéltem... Szerintem lehet, hogy nem véletlen, hogy nem voltak olyan erős tüneteim, mint a két már meglévő gyerekemmel...
2013. febr. 24. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Juj, nagyon sajnálom, ami történt! Sok erőt nektek, és kívánom, hogy minél előbb újra babát várj, méghozzá egy erős, egészséges babát!

4-es válaszoló

2013. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál. Nem vagyok biztos benne, hogy próbálkozunk még egyszer, most nagyon el vagyok kenődve... 36 éves leszek nyáron, mire teherbe esnék még egyszer és az a baba megszületne, már 2014 lenne, hát, sosem gondoltam, hogy ilyen "öreg" leszek, mire meglenne a 3. babám, de hát előbb nem volt sehogysem alkalmas, most meg már kicsit úgy érzem, hogy kifutottam az időből. Majd meglátjuk.

Még egyszer köszi, hogy együttérzel velem! :)

2013. febr. 25. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!