Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nehezebb teherbe esni terhessé...

Nehezebb teherbe esni terhességmegszakítás után? (ahol már idősebb volt a terhesség,15-16 hetes)

Figyelt kérdés
Szombaton volt egy vetélésem,16 hetes volt az életem,heamatoma miatt kellett megszakítani,egy világ omlott bennem össze,és amint lehet szeretnénk próbálkozni,de rettegek,h.a megszakítás miatt nem,vagy csak nagyon sokára tudok teherbe esni.ugy érzem,csak egy terhesség,és egy másik kisbaba enyhítheti a fájdalmam.
2013. febr. 12. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Viszont ugyan olyan könnyen eshetsz teherbe mint előtte,én vetélés után 3hónappal ismét terhes lettem.Kitartás!
2013. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De annyira fáj a hiánya.és ilyenkor normális a derékfájás?
2013. febr. 12. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom, szörnyű lehet! Megértem, hogy fáj a hiánya! Szerintem normális ilyenkor a derékfájás. Megkérdezhetem (nem muszáj válaszolni), hogy meg kellett szülnöd? És a hematóma veszélyeztette a babát, vagy miért? A teherbeesési esélyeidet nem rontja! Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön újra, és minden rendben legyen!
2013. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok!tudom,iszonyú amin most átmész,és biztosan sok idő még míg elfogadod,az elfogadhatatlant,de muszály összeszedni magad,hogy lelkileg is készen állj,a terhességre.Én 3szor vetéltem el,az is iszonyú volt.Kívánom,hogy mielőbb sikerüljön a baba!A fizikai fájdalom szerintem normális,a testednek vissza kell állnia.
2013. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom.Nekem 19 hetesen kellett megszülnöm.Sajnos majdnem egy év volt mire sikerült.Nekem lelkileg volt akadálya szerintem, nagyon magam alatt voltam, nehéz időszak volt.Erre próbálj meg figyelni, először lelkiekben tedd magad helyre.Fizikailag szerintem nem befolyásolja a terhességet a kései vetélés.

Sok sikert.Ha nem tudsz magadtól megbírkózni, inkább keress szakembert.

2013. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!