Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UH-on miért rettegek, hogy...

UH-on miért rettegek, hogy valami nem lesz rendben? Mindig. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy bekapcsolja a doki az Uh-ot, ráteszi a hasamra, és valami borzasztó dolgot látok a babámmal. Miért félek mindig? Első baba.
2013. febr. 13. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normalis, egeszseges aggodas.

En is feltem kulonosen mert az elso UH-n az elso terhessegemnel derult ki, hogy a magzat mar nem el. Mikor ujra teherbeestem, nagyon ovatos voltam es bennem volt az aggodas, nehogy ujra ne halljam vagy lassam, hogy nincs pulzalas, nem dobog a sziv. De a masodik sikeres volt es egy idos bacsi volt akit kertem mindig mikor ellenorzesre mentem a terhesgondozoba. O mindig hozzatette: nagyon eros szivhang. Nekem ez nagyon sokat adott. Most probalkozunk a Kistesoval. Alig varom, hogy itt legyen es halljam ahogy dobog a kicsi szive a hasamban!

2013. febr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor már nem élt a babád, hány hetes voltál? Bocs a kérdésért. Mi ma vagyunk 11+4 hetesek.
2013. febr. 13. 06:53
 3/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
a "nagy" fiam 9 honapos, a pici 8 hetes... a masodiknal sem javul az idegallapot az uhk elott:-) gyakorlatilag 18 honapja retteges az eletem kis tulzassal:-)
2013. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten normális, hogy izgulsz, de fontos, hogy ne vidd túlzásba! Gondolkodj pozitívan! Ha aggódsz, attól nem lesz kevesebb probléma, sőt!
2013. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez természetes, pláne az elején amikor az ember még nem tud semmit a babájáról, és hetek telnek el az ultrahangok közt..

én a 12. heti uh előtt kb pánikrohamot kaptam, annyira rettegtem, hogy minden rendben legyen, szerencsére nem volt semmi baj:)

most 16 hetes vagyok, beszereztem egy magzati szívhangfigyelőt, amivel párnaponta meghallgatom a picit, plusz már néha érzem mocorogni is, így pl a mai ultrahang előtt nem is izgulok annyira:)

száz szónak is egy a vége, szerintem az első pár hét a legstresszesebb, utána már nyugisabb időszak jön, persze mindig lesz min aggódni, ez az anyaság egyik velejárója:)

boldog babavárást!

2013. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha saját magamból indulok ki szerintem normális. Én is így vagyok ezzel mindig. De igyekszem pozitívan gondolkodni, mert a sok aggódással csak ártok a picinek. Ja, és leszoktam a terhes fórumokról, túl sok arra a rémtörténet. :) (Ami velünk természetesen nem történhet meg! :))
2013. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld kezecske mindenkinek!
2013. febr. 13. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
9 hetes voltam. Valami biztos nem stimmelt ezert a termeszet rendezte a dolgokat...felek, hogy emgegyszer megtortenik de nem erre koncentralok hanem arra, hogy a masodikkal is minden rendben lesz csak jonne mar!
2013. febr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!