Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hkm vagyok de úgy döntöttem...

30 hkm vagyok de úgy döntöttem ha már eddig nem akkor ezután már minek menjek el 4D-re, ez felelőtlenség tőlem?

Figyelt kérdés
Hogy gondoljátok?vagy van olyan ki az első 4d-re is csak így a 30. hét után ment el?
2013. febr. 13. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
30.héten már nem sok mindent látnának a 4D-n. Egyébként ez nem kötelező, akkor meg hogy is lenne már felelőtlenség?!
2013. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, sosem voltam 4D-n, nem érzem magam felelőtlennek, legalábbis emiatt biztosan nem. :o)
2013. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert itt azért a genetikai dolgokat jól megnézik,vagyis anno az előzőnél megnézték,de az embernek már ilyenre sem futja hisz az ára vetekszik egy babakocsiéval ....
2013. febr. 13. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
A genetikai uh-k már korábban megvoltak (11-12. hét, 18. hét)+ vérvizsgálat, ezekből már látszott volna, ha valami nincs rendben. Ez nem felelőtlenség, a 4D inkább csak mozizás:-) Amikor nekem csinálták a 4D uh-t, a doki egy idő után visszakapcsolt 2D-re, azt mondta, most ő is ránéz alaposabban a babára. Akkor ezek szerint lehet, hogy ő úgy jobban is látja?
2013. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A #4-es hozzászólónak igaza van, a 4D csak "szórakoztatás" az orvos a 2D alapján mér, vizsgál mindent!
2013. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30-ik héten már ilyeneket nem néznek már. sokmindent nem látsz, mert már nagy. max külön a részeit, de az ne olyan nagy dolog.
2013. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Eszembe sem jutott 4D-re menni, a 30. hét után meg genetikai okokból is tök felesleges mert akármilyen bajt találnának ilyenkor már úgysem tudsz mit csinálni. De nincs semmi baj, ne izgulj, ha bármiféle rizikó lett volna akkor az orvosod biztos mondta volna hogy menj el 4d-re.
2013. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok,igen én is úgy gondolom ha lenne vmi akkor már csak kimutatta volna vagy az uh vagy a vérkép...a genetikai uh-on csak BPD-t nézett kicsit számomra hiányos :(ma viszont olyt láttam ami nem is tudtam hogy 2D-n is lehet ,az arca teljesen megmutatkozott a pici orra,orrcimpája:)és szép kis szája én nem tudtam hogy ennyire éles is tud lenni egy 2d de csudi szép volt és jó kép:)))
2013. febr. 13. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!