Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek? Kombinált teszt...

Mit tennétek? Kombinált teszt 1:170 Down kórra.

Figyelt kérdés
Amniocentézisre küldtek, de nem akarom Pécsen csináltatni. Nem voltak szimpatikusak.

2013. febr. 13. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Másik kórházban nem csinálják meg, pl. mohácson?
2013. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért magas a kockázat, mert 3,48 MOM a hcg hormon. Minden más tökéletes. Genetikai ultrahang is!
2013. febr. 13. 17:24
 3/17 A kérdező kommentje:
Siófok utalt be, körzetileg oda tartozunk. Szeretnék szakvéleményet kérni másik orvostól! De kihez menjek ? Pesten valami genetika? Vagy épp magán intézet, ahol nem 4 hét várakozás?
2013. febr. 13. 17:26
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz lett az eredményem. A méhlepényből kellett mintát venni. Bp-en a bajcsy kórházban csinálták. Másfélhét múlva kaptam egy smst hogy minden rendben van a babával. Én tudom ajánlani a bajcsy kórházat.
2013. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én az istenhegyi géndiognasztikai centrumban voltam, Hajdu Krisztánál 12 hetesen, azt mondták ő a legjobb, 18 hetesen pedig ugyanott a Bátorfy dokinál. Nagyon alaposak voltak.
2013. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A géndiagnosztikai centrum tényleg jó.
2013. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy az UH-ban volt eltérés, vagy a vérvétel lett rossz. Ha az UH ok, akkor ne parázz! Mérlegelj, hogy az eredményed azt jelenti, hogy 170 szülésből 1 baba beteg. Ha elmész szúratni, 2% esélyed van a vetélésre.
2013. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy a hcg 'rossz' csak. Akkor nagyon mérlegelj! Az UH a legfontosabb. Ha az eredményed 1: 20000 lenne, akkor is szülhetnél beteg babát, és így is lehet makk egészséges.
2013. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A baba szervileg és külsőleg egészségesnek tűnt ultrahang alapján. Genetikus is látta. Van orrcsont, és 1,4 mm a tarkóredő. 30 leszek és második baba. Sajnos rajtam kívül az egész család az amniocentézisre szavaz. Én meg félek, hogy el elvetél az egészséges baba. Nem tudom kitevő legyek. Talán ha a 16.heti vérvétel eredményét még megvárnám.... De akkor már késő az amniocentézis.
2013. febr. 13. 20:35
 10/17 A kérdező kommentje:
Az Istenhegyi úton csinálnak amniocentézist? Mert a chorion boholy vizsgálathoz már nagy a baba. Amnio pedig csak a 16.hét után és 4 hét az eredménye...
2013. febr. 13. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!