Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek terhessé...

Van itt olyan, akinek terhessége alatt is megjött a menstruációja? Ha igen, akkor csak vérzés volt, vagy görcs is?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja startoltunk rá a babaprojektre. Mivel ez a harmadik terhességem lenne, eléggé egyértelmű jelnek vettem a reggeli (vagy inkább egész napos) hányingert, ami kb 1 hete tart. Éppen tegnap gondoltam rá, hogy tesztet kellene vennem, mikor estére megjött.

Nem tudom, hogy ez most menstruáció, vagy esetleg vetélés; vagy terhesség+mensi????

Ha vetélés lenne, akkor erős görcseim lennének? Kicsit fájdogál a hasam, de talán még annyira sem, mint egy normális mensinél szokott.

Egyáltalán, ha valaki terhes, akkor hogyan menstruálhat?


2013. febr. 15. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, ne haragudj, úgy menstruálhatsz!
2013. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!