Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség korai szakaszában...

Terhesség korai szakaszában vérzés? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan kismamákról, akik a terhesség alatt is menstruáltak. Ez hogyan lehetséges? És az a menstruáció nem volt esetleg furább/másabb, mint a nem terhes időben?

Honnan tudtátok, hogy terhesek vagytok?

És utána honnan tudtátok, hogy nem vetélés miatt véreztek?


2013. febr. 15. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
elmentek az orvoshoz:)
2013. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akik (nagyon ritka az ilyen) menstruáltak a terhesség alatt, azoknak a 99,9%-a nem tudta, hogy terhes hiszen megjött neki, ezért nem is nagyon agyaltak azon, hogy miért vérezne terhesen..

Barátnőm járt így, 10 hetesen tudta meg hogy terhes, mert megjött neki az előző hónapban, de kicsit más volt és mivel ez idegesítette csinált egy tesztet, ami negatív lett 8 hetesen! Elment a dokihoz és végül már ott volt a baba nem is kicsi.. :D

2013. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem mensiztem a terhesség alatt nekem haematomám volt 9-13 hétig vérezgettem barnázgattam...de a baba jol volt..egészségesen született és azota is az..
2013. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!