Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Mátol feküdnöm kell!

Mit tegyek? Mátol feküdnöm kell!

Figyelt kérdés

Mátol feküdnöm kell és duphasont meg magnéziumot kaptam, mert vérzek.Az utolsó vérzésem alapján 7.hétben vagyok, a doki szerint 5.hétben. Nincs munkám, de ezen a héten valószínű, hogy lesz és szerződést kell kötni.Mit tegyek?

Olyan munka, hogy vezetni kell egész nap.


2009. szept. 7. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
hát szerintem ez nem kérdés! Ha szeretnél anyuka lenni, akkor tartsd be amit az orvos mondott. Vigyázz magatokra!
2009. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos elég kegyetlen az élet és választás elé állított. Ha akarod a picit, akkor meg kell fogadnod az orvos tanácsát, mert baj lesz! Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de munka lehet másik... én így gondolom! Sok-sok szerencsét kivánok!
2009. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek: ha akarod ezt a Babát, akkor felejtsd el azt a melót.

Sajnálom, de úgy tűnik, választanod kell! Persze, az állás fontos lenne, de ha az az ára, hogy elmegy a babád...?

2009. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra/magatokra!
2009. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szegénykém :S Nyílván szeretnéd a babát és nem mellékesen pénzre is szükséged van :S Csak annyit tudok segíteni hogy gondold végig. Minek mi az előnye és hátránya- szívem szerint azt mondanám pihi és napold el a szerződést. Azt viszont neked kell tudnod, hogy a jövődet/töket ez mennyiben befolyásolná.
2009. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
El kellene döntened, hogy mi a fontos! Megtartani a babát, vagy állást kapni?Ha elvállalod, nem biztos, hogy megmarad a baba, hacsak nem valami csoda történik.Gondolom próbaidős szerződést kötnétek, aminek még a lejárata előtt kiderülne, hogy terhes vagy.Szerinted kapnál végleges vagy határozott szerződést azután?
2009. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a pihit. Ha a munkád miatt elveszíted a babádat akkor az nem fogod magadnak megbocsájtani. De viszont biztos vagyok benne hogy amikor megszületik a babád akkor azt fogod mondani , hogy jól döntöttél , hogy a pihit választottad. Én is ebben a cipőben vagyok csak én eldöntöttem és pihi van. Nekem az első terhességemből kiindulva kellett döntenem , de ez nem volt kérdés. Kívánom , hogy jó döntést hozz , sok-sok egészséget. 7 hetes kismami:)
2009. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megírnád, hogy vagy? Biztos nemcsak engem érdekel :)
2009. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az érdeklődést! Hát vérzek még mindig, de most sötét a vérem.Nem görcsöl a hasam, néha mensi szerűen tompán fáj, ami lehet, hogy csak a beleim miatt van.Nehéz eldönteni.Gondolom, ha görcsölnék, azt érezném.

Remélem mostmár eláll a vérzés!Szedem szorgalmasan a gyógyszereket és fekszem.

Ma felhívom az új munkahelyet és megpróbálom 1 héttel elcsúsztatni a szerződékötést.Aztán meglátjuk, hogy mi lesz.

2009. szept. 8. 08:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok Neked!

Vigyázz magadra, és ha lesz valami újság, írj :)

2009. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!