Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó lehet színtelen...

A nyákdugó lehet színtelen esetleg halvány, sárgás, nyákos vagy mindenképpen barnásnak véresnek kell lennie?

Figyelt kérdés
ha ez az akkor lehet hamarosan babázok?még csak 36 hetes vagyok.
2009. aug. 6. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit most leírtál az lehet a nyákdugó.De nyugi,mert még lehet hogy hetek vannak vissza.Nem feltétlenül indul meg a szülés a távozása után rögtön.

3. babáját váró kismami

2009. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a nyákdugó nem volt véres, barnás, egy kis rózsaszín volt benne, de kevés. Van akinek meg egyáltalán nincs is benne. Hogy babázhatsz-e? Nekem 36 hetesen ment el és csak 3 nappal a kiírt időpont előtt szültem meg. Ebből nem lehet semmire következtetni, bár szerintem a nagy átlagnál inkább szülés előtt megy el.

Könnyű szülést kívánok neked :)

2009. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem kedden ment el a nyákdugóm,legalább is anyu azt mondta h az az volt.ugyan olyan volt mint amilyent te leirtál,bocsánat a kifejezésért,de ugy nézett ki mint a takonylabda.na hát nekem azóta semmi nem volt 1-2 keményedésen kivül,még joslom sem pedig eddig volt az is már,de az én kisfiam olyan jol érzi magát odabenn hogy néha azt hisze ki sem akar bújni belőlem.pedig már nagyon szeretnénk az karunkba tartani.

könnyü szülést.

38 hetes

2009. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!