Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha összeszedek az 5. héten...

Ha összeszedek az 5. héten egy kiadós megfázást, a baba megmaradhat?

Figyelt kérdés
Hétfői UH-on 8 mm-es petezsák látszódott.
2008. jún. 5. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
van!! ! hétig tartott és mégmost is tüsszögök.Semmi ehhez kapcsolódó gond nincs. Meleg teákat (zöldtea)- a lidlis a legjobb.
2008. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és extra cvitamin!!!
2008. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a babának semmi baja sem lesz.
2008. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vírusos torokgyulladást szedtem össze, de a baba nem bírta ki. Ha nálad nincs vírus, akkor nincs mitől aggódni!
2008. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szintén, igaz, nem az ötödik héten, hanem kb a nyolcadikban. Egy hétig tartott, be is lázasodtam. Sok teát ittam, amikor a lázamat már sehogy sem sikerült csökkentenem, akkor bevettem két szem panadolt, összesen négyet az egész betegség alatt. A gyógyszertől már csak az ártalmasabb, ha huzamosabb ideig magasabb lázad van, erre nagyon vigyázz!
2008. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Lázam nincs, de víru az szerintem van...Majd hétfő kiderül.
2008. jún. 5. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
baj, akkor van, ha vírus és lázzal jár, mert ha meg is marad a baba beteg lehet... Ezért mindenképp értesítsd az orvosodat, hogy ennek megfelelő vizsgálatokat is végezzenek... Nekem ezt szülésznő mondta... Jobbulást és remélem csak megfázás...
2008. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia én kb a 6dik héten voltammegfázva nagyon .Sztem a baba gyengített le és el is húzodott vagy 3hétig .az utolsó hétem a homeopátiás szerek tettek rendbe.nagyon jók 4nap alatt úgy,hogy mézes teáztam agyra főre teljesen kijöttem belőle.a nődokim is mondta ,hogy a homeos bogyókat lehet nyugodtan szedni.próbáld ki ,ártani nem árthat-főleg ha azon aggódsz a baba megmarad e a betegségtől.Gyógyszertárban segítenek,hogy a tüneteidre melyik a legjobb.Jobbulást kívánok.Jah és inkább ezt szedd mint a pandolt vagy társait,mert nekem azt mondták az első harmadban tilos bármiféle gyógyszert bevenni!!Hiába tűnik annak,sőt a gyógyszertárban semmit nem adtak,nem tudom másnak ,hogy engedik.35hetes kismama
2008. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!