Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek? Ha kiderülne,...

Ti mit tennétek? Ha kiderülne, hogy négyes ikreket vártok, de az apjuk kijelentené, hogy nem "kell" annyi? (Vetessek el belőlük, különben le is út, fel is út, elhagy)

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 16:46
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Én viszont nem vagyok hajlandó elvetetni egyet sem...
2013. febr. 16. 16:48
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ugy hogy csak kevesebbet megtartani ugy tudom,vagyis veszélyes...és mi alapján döntenél?nem vetetném el tuti...
2013. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem mennék hozzá ilyen lelketlen férfihez.
2013. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem vetetném el egyiket sem. Melyiket? Mindegyikük egy kis élet. Hogyan válasszam ki? Ő rámutat, hogy melyiket ölné meg? Ha erre kényszerítene, akkor nem kell, hogy mellettem legyen!
2013. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
Négyes ikreket elvetetni egyenlő a csoportos mészárlással. Elvetetni meg nem tudsz belőlük, vagy marad 4, vagy egy sem. Apuka csessze meg. Nem vetetném el.
2013. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Csak az lenne a necces,hogy hogyan nevelnék fel négy gyereket egyedül? (kevés pénzből)
2013. febr. 16. 16:54
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Megmondanám, hogy nem. Amúgy nem is lehet darabonként elvetetni, és szerintem törvényileg nem is lenne lehetséges, mert nincs különösebb indok a férjed hisztijén kívül. Ha nem fogj fel, akkor beadnám a válópert, és kiperelném a szart a seggéből. Gyerektartást kellene fizetnie, amúgy meg az államtól annyi támogatást kapnál, hogy anyagilag bírnád a dolgot. Egyébként örökbe adhatsz belőle, de azt mi alapján választanád ki, hogy melyikeket. Szóval a pasid vegyen vissza és inkább azzal foglalkozzon, hogy hogyan fog segíteni a 4 gyerekkel. Nincs szükséged a 4 gyereked mellé még egy ötödik sírógépre.
2013. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg négy babát vársz? Első terhességed? Terveztétek a babát?

Ha igen, és a férjed ennek ellenére így reagál, akkor nem is tudom, hogy mit tennék. Nagyon sajnállak. Próbálj meg leülni vele, és újra meg újra megbeszélni. Ez nem úgy működik, hogy négy lesz, maradhat? Vagy négy, vagy egy sem.

Remélem, hogy sikerül megoldani a problémát.

Lombikkal jött össze a négy baba vagy spontán?

2013. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
7. hozzászóló írta le a legjobban! Ha apa így gondolja, így áll hozzá, akkor Te se legyél szívbajos!
2013. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Igen,4 gyerekre az állam támogat,apuka meg fizeti a gyerektartást,bár ha ő is akarta a babát,hát ez is benne volt..igy jobb lenne ha elgondolkodna,de ha igy áll hozzá továbbra is,akkor nem maradnék vele!!
2013. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!