Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomás korai terhessé...

Bogyo110 kérdése:

Magas vérnyomás korai terhességnél?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok sokat fáj a fejem általába délutánonként ilyenkor az arcom is égni szokot ma megmértem a vérnyomásomat és 134/ 85 volt soha nem volt gondoma vérnyomásommal az első terhességemnél se .Általában egy fél óra alatt elszokott magátol múllani nem kávézok nem teázok ált csak vizet iszok!Jelenthet ez problémát?Vagy csak az egyik a sok terhességi tünet közül?
2013. febr. 16. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi szokott lenni egyébként?

Azt szokták mondani, hogy ha az alap értéknél (terhesség nélkül mért általános érték) nem sokkal nagyobb, nem gond. Viszont ha alapból alacsony, most meg ennyi, az bajt jelezhet. A következő alkalommal mindenképpen jelezd az orvosnak. Ha ennél magasabbra menne, akkor pedig mihamarabb.

2013. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az hogy milyen a vérnyomásom amugy nemtudom de első terhességemnél olyan 12 és 140 között ingázott! De majd jelzem az orvosnak meg max megmérem töbször egy nap .Esetleg front nem okozhatja mert tegnap még minusz volt ma meg már verőfényes nap és 10 fok!
2013. febr. 16. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelenthet problémát, így én minél előbb jelezném a dokinak a helyedben!
2013. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!