Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 2 honapos km vagyok,...

Kismamik! 2 honapos km vagyok,58kg volt a sulyom terhesseg elott, ba mostmar 61kg vagyok! Ez sok, vagy normalis?

Figyelt kérdés
Edesanyam azt mobdta, hgy o is velem terhessege e,so redzeben szedett fel par kilot, aztan abba is maradt, majd az utolso honapokban. Robalom magam kicsit kontrollalni..,de nem mindig sikerul...
2013. febr. 16. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok. Egyél csak, amit kívánsz.

Boldog babavárást!


Kétlányos 28hkm.

2013. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt 3 kiló az nem sok :)


úgy hogy nem figyeltem a plusz kilókra 18 jött föl, most vagyok 39 hetes. az átlagban havi 2 kiló. nem mondom, hogy kényelmes így, de úgy voltam vele, hogy nem szépségverseny, amit kívántam ettem, és jól éreztem magam végig :) ha elfogadsz egy kéretlen tanácsot, élvezd ki, és egyél amennyi jól esik :) (persze nem kell vágósúlyra hízni, nem ezt mondom)

boldog babavárást :)

2013. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SZia én is pont így voltam, 58-al kezdtem, 2 honaposan voltam 61 most meg 69 vagyok 20 hetesen, ugyhogy nembiztos hogy abbamarad a hízás, és nem eszek sokat, mégis hizok, folyamatosan, az orvosom szerint ez igy van rendjén és ne aggodjak.. hát probálok nem stresszelni ezen mert az nem tesz jot a babának és terhestornát is csinálok, de azzal ugy igazábol nem nagyon lehet szabályozni a súlyt...
2013. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is pont három kilót szedtem fel ennyi idő alatt! Ne aggódj, teljesen normális!

12+1 hkm

2013. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes vagyok most kb.1kg.-nál tart a hízásom és én is 58.-ról indultam!Az első terhességemnél ekkorra 2,20kg jött fel!Akkor 17kg plusszal mentem szülni!Viszont most meg már sokkal nagyobb a hasam mint az első terhességnél ilyenkor!Szerintem nem gondd a 3kg!Majd ha bejönnek a melegek akkor úgy sem fogod a meleg miatt annyira kívánni a kaját és majd megáll egy kicsit a kilók gyarapodása!Boldog Babavárást!!! 12 hetes km
2013. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Telejesen normális! Én 59 voltam, most 62-63 vagyok, 4. hónapban. De a többi terhességemmel ilyenkor már plusz 5-6 kilónál tartottam (és utána sikerült leadni).
2013. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek, persze lenyeg, hogy egeszseges legyen:)!!
2013. febr. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!