Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ez: "CRL: 3 mm, s...

Mit jelent ez: "CRL: 3 mm, s 5"? A doki a papíromra írta az UH vizsgálat alá. Azt tudom, hogy a kicsi 3 mm, de mire utal az "s 5"?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szia..nem tudom,,nekem 11 hetesen és 4 naposan volt 47mm a crl.ha ott lenne hogy gravs...az a terhesség korát jelenti de ez nem az..passz..de ne is idegeskedj,ha nincs miért..mennyi idős vagy?
2008. jún. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a terhesség korát!
2008. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan s. gravid:5-vagyis 5 hetes terhesen 3mm az embrió ülőmagassága.
2008. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, 5 hetesnek 3 mm-es embrió az elég nagy. Bár egyén válogatja, de 5 hetesen, még leginkább szinte csak a szikhólyag van. A 3 mm az már olyan 8-9 hetes terhességnek felel meg. Szerintem hívd fel a dokid és kérdezd meg, ha meg nincs orvosod, akkor menj vissza az ultrahangra és ott kérdezd meg, hogy az milyen érték.
2008. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A doki 5 hetes terhességet állapított meg, legalábbis a méretei alapján ezt mondta. :) De felhívom, hátha okosabb leszek. :)
2008. jún. 6. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!