Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS vagyok, és spontán...

PCOS vagyok, és spontán sikerült teherbe esnem! Mire számíthatok? Veszélyezteti a babát? Ki tudom hordani normálisan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9 vagyok: szerintem az enyém sem lehetett olyan súlyos még az első két lányommal, hiszen nem sikerültek volna.

Ill. ciklusom pl. Meforal előtt nekem is volt, és mivel lett volna egy babám, ezért peteérés is. Csak már akkor magas volta az inzulinom.

Van aki menstruál rendszeresen, mégsincs peteérése.


De én amondó vagyok, hogy nem lesz semmi baj, higgy benne,és ha találsz egy normális dokit, aki odafigyel rád, akkor az már a szuper kategória!


Boldog babavárást neked! :)

2013. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#9 vagyok megint: am. csináltattál v. doki kért terheslése cukor+inzulin labort?


Mert a cukor értékem pl. nekem is tökéletes volt mindig, de attól még az inzulinom simán magas volt.

2013. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Még eztán megyek teljes vérkép vizsgálatra. Remélem én is hogy nem lesz semmi baj!
2013. febr. 27. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!