Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt valamilyen vírusfe...

Akinek volt valamilyen vírusfertőzése (toxoplazma, herpes, bárányhimlő, rubeola stb. közül) terhesség alatt, hogy derült ki? Lett valami fejlődési rendellenessége a babának?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem kiderült hogy nem estem át toxo...-n, rubeolán. Utóbbi nem izgat mert 92 óta oltást kapnak a babák rubeola ellen, így nem nagyon lehet elkapni, de a toxo miatt fogok még menni szűrésre, van 2 kinti-benti cicánk. Kb. a 19.-en megyek. A dokit nem érdekli, annyit mond csak hogy ne simogassam stb. őket, beutalót újat nem ad, így magam fogok járni, szerintem minden trimeszterben elmegyek, 5700 ft. egy toxo.. szűrés.
2013. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!