Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szórakozik vagy nem?

Szórakozik vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, állítólag terhes. A story hosszú, de a következőket tudom mondani: Állítólag az 5.hónapban jár, menstruál rendesen, előtteme gyszer fogamzásgátlót szedett be, és azt is mondta, hogy szedi.. először március végére mondta, hogy jön a baba, aztán amikor mondtam, hogy tőlem max csak májusban lehet, akkor azt mondta ja tényleg..És még jó pár ilyen baki volt,tehát szerintetek csak szívtani akar ezzel, hogy ő terhes vagy lehet, hogy tényleg az?


Velem szóba nem áll, papírokat nem mutat..mit tehet az ember ilyenkor?


2013. febr. 18. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy csináljon meg előtted egy tesztet és kész. Ha nem teszi, akkor meg menjen a francba.

De nem értem ilyen hülye nőkkel miért nem lehet kotonnal dugni.

2013. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rohad nagy hazugság. mondd meg neki,h mutasson papírokat, ha nem tud,én a helyedben úgy kiosztanám,és soha többet nem keresném.
2013. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meglepne, ha tényleg terhes. Es még buta is.

Mondd meg neki, hogy el akarod kisérni a kovetkezo vizsgalatra és nem fogadsz el nemleges valaszt. Hiszed, ha latod...

Azutan pedig vasarolj be gumiovszerbol!

2013. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1.ha terhes lenne már nem szedhetné a fog. gátlót,mivel már mondta volna neki az orvos,hogy az káros a babára nézve!!

2.van olyan valóban,hogy valaki a terhessége alatt menstruál,de azért ez elég ritkán fordul elő

3.tesztet sajnos már nem tudna előtted csinálni(otthoni pisis tesztet)mert a vizeletből 5 hónapos terhességnél már nem mutatható ki,viszont egy vérvizsgálat SOHASEM hazudik!!

4.mutasson orvosi papírokat,ugyanis 5 hónapos terhességnél már biometriai méréseket végeznek minden Uh-on

5.ha terhes valóban,akkor már védőnőhöz is bőven járnia kell,és lennie kellene terhességi kiskönyvének is!!


Szerintem ez a lány úgy átver téged,ahogy nem szégyelli!!Lehet,hogy így akar maga mellett tartani,sajnos vannak ilyen degenerált nőszemélyek a világban!!


28+6 hkm

2013. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak szórakozik veled.A hasán már javában látszana,ha terhes!
2013. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy tenyleg terhes csak nem toled de szeretne rad fogni.Es azert nem mutat papirokat mert akkor kiderul a terhesseg ideje.Legfeljebb ha elobb jon mint toled kene jonnie akkor azt hazudja koraszulott.Bar igy,hogy gyogyszert is szed meg menstrual lehet tenyleg nem terhes.
2013. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 18. 23:08
 8/8 anonim ***** válasza:
5 honapos terhességnél már van terhességi kiskonyv. Te lennél az apa jelolt? Mutassa meg neked a konyvet. Nem látszik rajta semmi?
2013. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!