Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok elős...

30 hetes kismama vagyok elős babás. Észrevettem, hogy mióta terhes vagyok a hajam szinte alig nőtt. Hátközépig ér, vágatom is a végét, de mintha leállt volna a növésben. Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor lelassulnak a folyamatok vagy miért lehet?Viszont ne hullik.Szedek femibiont c vitamint es vasat is.

2013. febr. 19. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd ha megszületik a pici, akkor majd elkezd újra nőni a hajad. Nekem sem nő olyan gyorsan, mint előtte. És nem is hullik... de azt mondják, hogy majd rettenetesen fog hullani a szülés után.
2013. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a hormonális változás miatt van, ami most nem hullik ki, az szülés utáni hónapokban kifog, elég durván, ez ellen tenni se lehet semmit.
2013. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 23 hetes vagyok és az én hajam viszont nagyon gyorsan nő...

Szerencsére mert ha nem nőne lehet, hogy már kopasz lennék... :S

Elől kontúrba kb 5-6 cm sávba kihullott a hajam és nagyon meg is ritkult. Bal oldalt csak babahajam van a fülemig... :( Ha nem lenne póthajam úgy lehetne látni, hogy kopaszodok. De a fodrászom nyugtatgat, hogy az egész fejem tele van 5 cm-s babahajakkal és valószínűleg nem fogok megkopaszodni... Rettegek, hogy mi lesz szülés után...

Pedig szedek terhes vitamint is és rengeteg gyümölcsöt eszem...

2013. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem azért nem ilyen súlyos.Semmi más bajom nincs vele, csak, hogy lelassult a növése.Remélem visszaáll a szülés után majd.
2013. febr. 19. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
hátközépig ér a hajad, lehet nem is nőne hosszabbra
2013. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 terheségemnél nagyon gyorsan nőt sokkal gyorsabban mint elötte és szebb is lett. Most 2 babómmal vagyok terhes remélem most is így lesz .
2013. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
és szülés után nem hullot ki oyan vészesen , szóval nyugi nem lesztek kopaszok :)
2013. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt leállt az addigi szokásos hullásom, és iszonyú gyorsan nőtt a hajam, gyönyörűen csillogott, dús volt.

Szülés után kb. 2-3 hónappal brutális hullás, de aztán rendeződött.


Most ismét babát várok, 29 hetes vagyok, és most nem maradt abba a szokásos hullás, és nem is nő gyorsabban, sőt mintha egyáltalán nem is nőne.:( Nekem elég rövid hajam van, szóval látványosnak kellene lennie a növésnek. És most se nem dús, se nem fényes.:(

Hát ez van. Azt mondják minden terhesség más és más.


Te fiút vagy lányt vársz?

2013. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A hormonális változás miatt lehet biztos.Én 36 hetes vagyok, de a terhesség alatt teljesen megváltozott a hajam és a bőröm. A bőröm totál gyönyörű lett és sima mint a babapopsi.A hajam és a többi szőröm növekedése meg lelassult (a kozmetikus nem kis bánatára, hiszen nincs mit gyantázni illetve nyomkodni rajtam :-)
2013. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!