Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan kismama,...

Volt már olyan kismama, akinek szülés után a lepény nem egészben jött ki, hanem darabokban volt és az orvos úgy, , szedte el, , tőle?

Figyelt kérdés

Az mennyire fáj??Mert gondolom a kezével nyúl fel a méhbe és veszi ki a méhlepény darabjait..vagy szülés után a kismama már meg sem érzi?Vagy azért az is fájdalmas nagyon?


Egy kíváncsi 29 hkm.


2013. febr. 19. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem töredezett volt a lepény, így kapartak. Egészen konkrétan én ezt a zárójelentésemből tudtam meg. Szülés után már nem is figyeltem, mit csinál a doki. Csak a babával voltam elfoglalva, amikor meg őt elvitték öltözni, akkor a férjemmel beszélgettünk. Egyedül az utolsó 2-3 öltést éreztem, a gátmetszés helyén. Pedig belül elég rendesen varrt a doki, de az fel sem tűnt. :)
2013. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszod :)
2013. febr. 19. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha benn marad a lepény vagy egy darabja is, akkor adnak egy kis gázt és elalszol arra a pár percre, míg a doki betapint. Én így tudom, így mesélték akiknek ilyen volt, én személy szerint császáros voltam, szóval nekem kivették egyben.
2013. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mostanában ez hogy megy,ezért is tettem fel ezt a kérdést..azt tudom,hogy amikor anyukám engem szült,akkor tőle darabokban szedte el a doki,mert annyira el volt már öregedve,és őt nem altatták be,innen is gondolom azt,hogy felnyúlt neki kézzel,bár ezt konkrétan még sosem kérdeztem meg tőle,hogy ez hogy is volt nála.De azért 23 év alatt sok minden változott,és arra lennék kíváncsi,hogy most hogy csinálják ezt,hogy ha esetleg én is így járnék,akkor tudjam erre is a választ.
2013. febr. 19. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:

Vagyis ne a választ tudjam,hanem hogy mire számítsak.

Már írok itt hülyeségeket :)

2013. febr. 19. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!