Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten még csak a méhlepén...

Múlt héten még csak a méhlepény széli része érte el a méhszájat, most meg be is fedi, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Van itt olyan kismama, akinek volt ilyen? 13 hkm vagyok, vérzésem is volt, azt mondták a lepény miatt, de biztattak, hogy az úgyis felfelé fog mozdulni, ahogy nő a méh. Ehhez képest 5 nappal később (egy másik orvosnál) mégsem felfelé, hanem lefelé mozgott el?? Az lehetséges, h rosszul látja az orvos az ultrahangon??

2013. febr. 20. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Sajnos van ilyen, nagyon vigyázz vele. Ahogy nő majd a méhed egyre feljebb fog menni.
2013. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az előző terhességemnél rálógott a méhszájra, de aztán feljebb húzódott. Most azt mondták, mélyen fekvő, rá 2 hétre a dokim azt mondta, hogy nem is fekszik mélyen... Ahány doki, annyiféle nézet... Kíméld magad, és bízz benne, hogy ahogy nő a méhed, feljebb húzódik. Még bőven van rá ideje!
2013. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!