Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz hogy történik vákuumo...

Abortusz hogy történik vákuumosan, altatással?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Altatással. Vagy vákuum vagy kaparás. A 12. hét után, meg máshogy, de gondolom nem ez érdekel.
2013. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg youtube-on. Már ha erősek az idegeid.
2013. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Igen altatásban, s ne nézd meg a youtubon, mert attól senkinek nem lesz jobb.


Reggel bemész a kórházba, ambuláns rendelésen ha még nem szültél felhelyeznek méhszájtágítót, ez van akinek kellemetlen, van aki meg sem érzi , kb 2 óra múlva szólítanak a műtőbe, felfekszel a műtőben a műtős székre, (hasnoló mint a szüléshez használt , csak a lábak magasabban vannak) . Gázzal elaltatnak , kb 40 prec múlva a szobádba ébredsz, a lábaid között vatta lesz, s egy erősebb menstruáció féle vérzésed lesz. 1 órát pihenj minimum, az orvos jön majd megkérdezi hogy vagy, aztán összecihelődsz és hazamész. Ne menj lehetőleg busszal, vonattal, ha tudsz valaki vigyen -hozzon! Egyedül ne akarj semmiképpen hazamenni, mert beszédülhetsz!


Kb ennyi...

2013. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
nekem 3 éve volt egy abortuszom és akkor úgy volt hogy a mútét lötti nap fel tettek egy tágítót, másnap reggel jöttek ellenőrizni a vérnyomásom és csak 14 óra körül jutottam be és nekem altatót adtak be onéntól csak arra emlékszek h a szobába keltem fel rettenetes hasi gőrcsel, olyan voltam mint egy labda és az altatás alatt sírtam!!! Ne akarja azt a kínt senki át élni, 3 éve volt de még most is meg siratom!
2013. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
amikor felteszik a lamináriát, a méhszájtágítót, iszonyatosan fájt. Most utólag belegondolva ha én annyira szenvedtem tőle akkor a gyermekek, akit megöltem, vajon mennyit szenvedett míg a végtagjait darabokra szaggatták. köztudott, hogy mire egy nő megtudja, hogy a terhes, a méhében cseperedő gyermeknek az idegrendszere kifejlett, tehát mindent érez. Azt is érzi, hogy a drága édesanyja, akinek az ölelésre annyira vágyik, meg akarja őt ölni.
2013. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Persze, kifejlett az idegrendszere... Könyörgöm... Nem kell mindent elhinni. A néma sikoly meg a legszánalmasabb, legfélrevezetőbb, szerkesztéssel csinált videó ami csak létezik a neten. Az se normális aki elhiszi. A születés is egy brutális fájdalom a babának, most akkor ne szüljön senki?
2013. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó,gratulálok!!!

Persze, hasonlítsd csak az abortuszt a

szüléshez!

Az utóbbinak talán egészen más lesz a vége, és ha nem tudnád, a szülési fájdalom az egyetlen aminek értelme van.


Bocs az offért, de miféle válasz ez ha nem provokatív!??

2013. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 - azért a válaszod nem igazán felel meg a valóságnak, azt azért gondolom tudod...

[link]

[link]

[link]

stb...

2013. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

nem mindegy faj vagy nem ? Egy eletet szakitotok meg Egy leeendo ember eletet aki semmi rosszat nem tett csak annyit hogy letezik.

Szegeny magat megvedeni nem tudo leendo ember.

2013. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egy leeendo ember eletet aki semmi rosszat nem tett csak annyit hogy letezik." - nem kristály tisztán értem, hogy mi az összefüggés az abortusz és aközött, hogy mit tett az embrió vagy mit nem? Ez ilyen tipikusan a keresztény vallásokhoz köthető problemázás, hogy mindenhol a "bűnt" keresik... mert a vallás szerint az élet vezérmotívuma a bűn meg a bűnhődés...

Persze itt nem erről van szó, egy embrió/magzat úgyse lenne felelős érte, akármit tesz, tehát a bűn fogalmilag sem értelmezhető. Egyszerűen arról van szó, hogy az élőlények szeretnek maguk dönteni az önreprodukciójukról... nem csak az ember, jelzem, a nyúl meg a tigris is időnként úgy dönt, és felfalja az almot... ez ilyen biológiai alapösztönnek tűnik. És hát valójában természet ősanyánk (vagy ha valakinek úgy tetszik, valamely istenség vagy a marslakók vagy bármi) sokkal több megfogant élet-kezdeményt szelektál ki, mint később a tudatos döntés. Kb az az arány embernél ma Magyarországon, hogy 10 megfogant petesejtből/zigótából/embrióból 8 spontán abortálódik, a maradék 2-ből 0,66 művi úton, tehát tudatos döntés eredményeként, és az 1,34 meg megszületik.

2013. febr. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!