Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fiú vagy lány UH...

Szerintetek fiú vagy lány UH kép alapján? Doki szerint fiú.

Figyelt kérdés

18 hetes képek.

[link]



[link]


2013. febr. 20. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló vagyok. Nagyon kíváncsi vagyok mit mondanak majd, mindenképpen írj majd:)


Amúgy mit szeretnétek, fiút vagy kislányt? Tudom az a legfontosabb, hogy egészséges legyen...de mégis...:)

2013. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na gondolhatod én milyen kíváncsi vagyok!Minden elismerésem azé,aki kibírja a szülésig:)Feltétlen megírom.Ha kiderül....

Igazából van már egy fiúcskánk,aki úgy beterpesztett,hogy kétséget nem hagyott senkiben.Ezért zavart meg az a kis "gömböcske"mert az övé még csak nem is hasonlított,de hittünk a dokiban,többet látott már alapon.Na de mikor másodszor mentünk,és csak a találgatás ment,meg a semmi nem biztos,meg lehet hogy lány akkor elkenődtünk,és egyáltalán nem azért mert lehet hogy lány,hanem mert utáljuk a bizonytalant.Ráadásul minél jobban beleásom magam,annál bizonytalanabb leszek.

Az az igazság,hogy van a környezetünkben egy beteg baba,látjuk mennyi a küzdelem vele,úgyhogy tényleg mindegy csak egészséges legyen....

2013. febr. 21. 14:40
 13/16 anonim ***** válasza:
A pocidat fotozd le abbol hamarabb megmondom :-)
2013. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megígértem hogy megírom ha már tuti a dolog!

100 % hogy fiúcska :)

Nagyon örülünk,meg annak is hogy végre biztos a neme....

2013. márc. 13. 19:10
 15/16 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló vagyok. Gratulálok a kis pasihoz, és kívánok nektek egészséget és könnyű szülést:)
2013. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 9-es,aranyos vagy!
2013. márc. 15. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!