Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1,5 órája folyamatosan görcsöl...

1,5 órája folyamatosan görcsöl (erősen) a hasam, és be is van keményedve. ügyelet/kórház?

Figyelt kérdés

próbáltam a meleg zuhanyt, de mintha még rá is erősített volna. a keményedés és a görcs mellett ilyen feszítő érzésem is van egészen a pocak aljában.

létezik olyan, hogy nem szakaszosak a fájások, hanem folyamatosan érezni? lehet hogy itt az idő?

39 hkm


2013. febr. 20. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan érzed, akkor már nincs sok hátra:)

Indulás a kórházba!

Mennyit mozog a pici?


Kétlányos 28hkm.

2013. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ezt nem is írtam.. egyáltalán nem mozog. délután 6 óta kb nyugi van.

de jó lenne :) azért még rácsörgök a kórházra, hogy mi legyen..

2013. febr. 20. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Van szívhangfigyelőd? Mert ha nincs, akkor azonnal indulj.
2013. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is furcsa ha 6 óra óta nem mozdul.. Kórházba mennék azonnal!
2013. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

indulunk mindjárt.

amúgy nem furcsa nála, hogy nem mozog, délutánonként nem szokott nagyon aktív lenni. meg úgy tudom, hogy szülés előtt nem nagyon mozognak már.. de lehet rosszul tudom.

2013. febr. 20. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát mindenki babája más, de menj be tényleg. Nekem az első baba lusta volt a szülésnél (a szülésznő szerint végig aludta)

A második pedig még a kitolásnál is rugdalt:)

Majd írj mi újság:)

2013. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan jön a várva várt baba.Csomagolj szépen össze és go a korház.:)Sok sikert
2013. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nagy nehezen utolértem a kórházat..(vicc, hogy 15x kell hívni őket, mire fölveszik.. na mind1)

azt mondták várjak még egy kicsit, ha nem javul akkor menjek be.

most minden oké, a keményedés elmúlt, a görcs szintén. és a kisasszony is beindult.. most majd egész éjjel nyüzsizni fog :)

szóval ez csak egy jó kis vaklárma volt, sajnos. pedig már úgy várom a babámat..

2013. febr. 20. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:
:-)
2013. febr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyenek a kórházak sajnos. Azóta mi a helyzet veletek?
2013. febr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!