Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsam a babát, vagy...

Vacak3 kérdése:

Megtartsam a babát, vagy felelőtlenség és a tűzzel játszom?

Figyelt kérdés
Esetleg tud valaki segíteni,teljesen kétségbe vagyok esve.6 hetes terhes vagyok.Ma voltam UH-n és van szívhang a picinek.A próblémám,hogy kb egy 2 hónapja fogyasztottam tudatmódosító szert és az elmúlt fél évben elég sokat ittam.De,nem vagyok semmilyen szempontból függő.Mit tegyek?!
2013. febr. 21. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmit, elvileg nem fog kihatni, az első pár hétben ha meg akar maradni, bármit teszel kb., megmarad. nyugodtan beszélj erről az orvosoddal is. természetesen terhesség alatt alkoholt inni, drogozni, dohányozni tilos! ha ezt betartod, szerintem nem lesz baj :)
2013. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nincs hatással a babára, úgyhogy ha szeretnéd a babát akkor tartsd meg:)

Gratulálok!


28hkm.

2013. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lesz baja, de mostantól duplád oda kell figyelned !!!!!!
2013. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bízz meg az orvosodban és mesélj el neki mindent, hátha kicsit jobban odafigyel rád! Ettől függetlenül nem lesz semmi baj, ha meg akar maradni a baba meg fog, mindentől függetlenül!
2013. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a babának. Az első pár hétben még nincs úgy összeköttetésben a szervezeteddel, a káros dolgok még nem jutnak el a kis szervezetébe.
2013. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Nagyon szeretném őt,csak úgy félek,hogy nem lesz egészséges.Soha nem tudnám magamnak megbocsájtani.
2013. febr. 21. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj ha szeretnéd tartsd meg nem lesz semmi baja, az első pár hét még nem annyira fontos én úgy tudom csak onnantól hogy megvan a méhlepény
2013. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Én pont Karácsony előtt lettem terhes, jó sok üdvözlő italt ittam, szilveszterkor pláne, mert sajnáltam, hogy nem akar jönni a baba. Erre már útban volt, teljesen egészséges lett!! Nehogy elvetesd, Isten ments!
2013. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy hónapja estél teherbe, addigra a tudatmódosító már kiürült, az alkohol pedig a terhesség elegelején nem árt! Nem lesz semmi baja, tartsd meg mindenképpen! Boldog babavárást!
2013. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Megtartjuk a babát.Konzultáltam az orvosommal és ő is örült a döntésünknek,mindenben támogat.Nagyon köszönöm mégegyszer.Boldog babaváró!
2013. febr. 21. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!