Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a Kenézyben vagy...

Debrecenben a Kenézyben vagy a Klinikán szüljek? Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat! Nem lesz fogadott dokim.
2013. febr. 21. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott dokim, és mivel én a Klinikáról rosszakat hallottam (olyanokat, hogy akinek nincs dokija, azzal kb úgy bánnak mint a kutyával),ezért a Kenézy mellett döntöttem. Semmi panaszom nincs rájuk utólag, a terhesgondozás során, és az ügyeletes dokinál való szülés során sem ért semmilyen sérelem. Mindenki türelmes és kedves volt hozzám végig, férjemmel is mindenki kedves volt, mikor kint várakozott, többször kiszóltak neki, hogy mi a helyzet velem, és a doki még pénzt sem fogadott el tőle. Azt mondta, neki ez a dolga, költsük inkább a babára. Pedig boratékban volt a pénz, nem azért utasította vissza mert kevesellte. Egész a hazajövetelünkig mindenki kedves volt. Most ismét terhes vagyok, és nem is kérdés, hogy megint a Kenézy mellett döntök.
2013. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a kenézy-t ajánlom.Van egy 3 éves kisfiam,ha lesz még egy gyermekünk biztos ott fogok szülni.A klinikáról sajnos rosszakat hallottam,és más részlegükről meg tapasztaltam is.Az ellátás minősége ott sajnos nagyban függ a pénztárca vastagságától!Tudnék írni sok rosszat, és jó ismerőseim mondták.Tehát igaz,nem hallottam,mert a kisfiú fején még mindig látszik a vágás helye:S
2013. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hány ágyas szobában voltatok? Milyenek a körülmények? Köszönöm az eddigi válaszokat is :)
2013. febr. 21. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én kétágyas, babás szobában voltam. A körülményekkel sem volt semmi problémám.
2013. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én három éve a Klinikán szültem, és most is ott tervezem. Volt fogadott dokim, tehát ő utána mentem a Klinikára. Semmi problémám nem volt, normális, jó szakember volt mindenki. Ja és nem tömtem senkinek a zsebét. A barátnőm a Kenézyben szült, ő is elégedett volt. Ami talán a Klinika mellett szól, hogy ha bármi probléma van a picivel (de ne legyen) akkor úgyis oda szállítják át a Kenézyből is.
2013. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Klinikán szültem.Nem volt dokim.De a szülésznők nagyon jól bántak velem.Igaz aznap egyedűl én szültem,de 2-3forgott körülöttem.Az orvos meg úgyis csak összevarr.Nem bántam meg.A csecsemő osztályról viszont jót nemtudok mondani.Az borzasztó volt.
2013. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megtennéd kedves utolsó, hogy kicsit kifejtenéd, mi volt olyan borzasztó? Köszi. Nem tudom amúgy mi legyen. Húzok erre is arra is. Viszont épp az előbb olvastam egy másik kérdést, amiben leírják, hogy a kenézyben a babás szobában apuka csak az ajtón át láthatja a gyereket. A párom meg is veszne konkrétan. Ez eléggé a Klinika mellett szól :S Nem tudom...
2013. febr. 22. 08:33
 8/9 anonim válasza:
Nekem egy 6 hónapos kislányom van és a Kenézybe szültem. Volt ugyan fogadott orvosom, de végül az Őt helyettesítőnél szültem és nem volt semmi gond. Kedvesek voltak a szülőszobába. A gyerekágyas rész nagyon szépen fel van újítva, 2 ágyas a szobák, hozzá saját fürdőszoba. Tényleg a szobába a látogatók nem mehetnek be, csak a társalgóba. Szerintem ez nem is gond, mert így nyugodtan lehetsz a babával és tudsz pihenni, szülés utáni állapotban ez a legfontosabb. Ha minden rendben van úgyis 2-3 nap után mehetsz is haza.
2013. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az volt borzasztó,hogy.Letoltak a szülőszobáról és senki rám sem nézett ha nincs a szobatársam akinek 2.babája született nem tudom,hogy kell szoptatni pl.Nem mondták,hogyan tisztítsam a köldökét csak leszidtak másnap,hogy miért nincs tisztitva a gyerek köldöke.Éjszakára lázgörcsöt kaptam és a gyereket akkor sem vitték el tőlem az egyik nőgyógynak kellett vergődnie érte.És borzasztó ahogy fürdetik ott egy kis csap alatt ahol az edényeinket, kezünket mossuk.Egyágyas szobát kértünk de mind foglalt volt.A férjem se a családom nem jöhetett be a szobába mert a szobatársamnak korababája volt.A folyosó meg olyan huzatos,hogy kisem mertem tolni.Meg ugye ott mászkál mindenki még az is akinek semmi keresnivalója nincs ott.Ha szoptattam és egy nővér vagy orvos jött a szobába vagy esetleg a takarító a nyitott ajtónál beláttak férfiak,nők,gyerekek és bambultak befele.Nagyjából ennyi.De akkor nekem is sokan panaszkodtak én bent feküdten szülés előtt egy hetet és mindenki riogatott,hogy készüljek fel a legroszabbakra.
2013. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!