Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem nőgyógyászt...

K.Andi83 kérdése:

Ajánlanátok nekem nőgyógyászt Debrecenben?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg,hogy babát várok!Nagyon boldogok vagyunk,de nem igazán tudom,hogyan tovább. A klinikára szeretnék menni.Előtte ne menjek el a háziorvosomhoz???
2010. okt. 16. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a babához!

Először a körzeti nőgyógyhoz menj, fogadott orvost félidőig érdemes választani, azután bár vannak biztos kivételek, de utána már nem szivesen vállalnak.

Én a Klinikán szültem dr Orosz Lászlónal, őt csukott szemmel bárkinek merem ajánlani!!! Nekem nem volt fogadott dokim, ő volt az ügyeletes, mikor szültem, így vele volt a nagy esemény, de maximálisan megvoltam elégedve mind a szaktudásával, mind pedig az emberségével!Végtelenül türelmes, körültekintő, kedves és nem pénzéhes! Amit még merek ajánlani, ha megengeded, az a szülésznő megfogadása: életem egyik legjobb döntése volt!!!

Gondtalan boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2010. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én dr. Czifra Imrét ajánlom. TErhesség előtt is hozzá jártam, és most is. Nagyon aranyos, türelmes, és alapos doki, mindenre figyel, mindenre gondol. A magán rendelője a Postakert utcán van, hétfőn, és szerdán rendel ott, délutánonként. Nagyon sok páciense van, tényleg nagyon elfoglalt, a klinikán van h. sokat kell rá várni, de megéri. Egyébként altató orvos is, be adhatja az edát, arról is van papírja, (csak nem tudom h. hívják az olyat) szülész, nőgyógyász, és stb.

Ha akarod, privátba megírom a telószámát.

29hkm.

Ja, és akit nagyon nem ajánlok, dr. Székely Péter. CSak rosszat hallottam róla, ő komolyan egy barbár, messze kerültd el.

Egyébként gratulálok a babádhoz!!!:)

2010. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom mennyire akarnál nő nőgyógyászt,de én imádtam!A klinikán szültem Dr.Bartha Tündénél!Fiatal,energikus,jó szakember!És nagyon megbízható!
2010. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dr.Juhász Alpár Gábort ajánlom...Nagyon aranyos,segítőkész.
2010. okt. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!