Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó idős kismamik hogy...

Utolsó idős kismamik hogy vagytok? Hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mint a befőtt.
2013. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez a befőtt, találó:-) Két hetem van, a doki szerint már csak egy a császárig....eddig nagyon vártam, most fura, hihetetlen hogy mindjárt többen leszünk, pedig nem első gyerek, mégis nagyon furcsa még a gondolat is. Néha olyan mintha a feje már a bejáratban lenne, feküdnöm kéne....de kinek van arra ideje:-)
2013. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nagyon terhesnek érzem magam,előző baba 38.hétre jött,nem is számítottam rá,így nem is figyelgettem jeleket,most 3nap múlva 40.hét,teljesen új élmények,új vizsgálatok,2héttel nagyobb baba és pocak,nyűg már fizikailag,idegesít a várakozás,sosem gondoltam h ilyennek fogom érezni.
2013. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Már türelmetlen kezdek lenni, mert egyre több hülyeséggel ijesztgetnek, és állandóan fájásaim vannak. Mire indulnék leállnak!:-)
2013. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem még 9 nap van hátra. de már tegnapelőtt óta fájásaim vannak. voltunk is bent, de hazaküldtek, mert nem mutatott fájásokat a gép. nem tudom igazán mikor kéne indulni. holnap ügyeletes a dokim, szombaton viszont nincs bent.:(

holnapra nagyon szeretném elindulna vmi.

Egyébként ma is teregettem, porszívóztam, mosogattam, elmentem a gyerekekért az oviba, persze kocsival, gyalog se bírnám jobban, úgyhogy muszáj pörögni. de már jó lenne babázni is.

2013. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 magi085 ***** válasza:

nekem 2 hetem van elvileg a kiírt időig... jó lenne, ha történne valami, de annyira fog hiányozni ez az "állapot" próbálom kiélvezni minden percét és memorizálni a rúgásait :)

de már nagyon mennék :)

2013. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok,én már 2napja babázok,kitartást lányok,mindenért kárpótol a pici,könnyű szülést mindenkinek!
2013. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

De jó neked,gratulálok!!!!!

Könnyen ment?

Én egyre jobban félek tőle:)

Ma megyek dokihoz,kiderül hogy befordult e a baba:)

De már nagyon nehezen viselem,éjjel már aludni s ebirok,a savam az egekbe:S

Mi jöhet még????

2013. febr. 25. 07:39
 9/18 anonim ***** válasza:
mi jöhet még? Egy gyors szülés!:) amit tapasztaltam,mert volt szerencsém végighallgatni kb 5szülést (szülőszobán tartottak még utána):együtt kell működni az orvossal,a szülésznővel,mindent elmondanak ahhoz h gyorsan,ügyesen lemenjen az egész,aki kiabált,nem nyomott,nem úgy,nem akkor,csak a fájdalmával volt elfoglalva,az sokkal rosszabbul járt.Ha meg császár,az gyorsan megvan,attól nem kell félni.Volt részem mindkettőben,sok múlik a kismama hozzáállásán.A babák mind kibújnak egyszer:) A végeredményre koncentrálj,a legjobb fájdalomcsillapító szülés közben.Írd majd meg hogy sikerült!:)
2013. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok. 21.-én délután írtam ide este mentünk szülni:-) 22.-én éjjel 1.10 kor megszületett a kisfiúnk császárral. Már tegnap haza is jöttünk, kitartás annak aki még vár és gratula a babázóknak!
2013. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!