Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó idős kismamik hogy...

Utolsó idős kismamik hogy vagytok? Hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 15:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!!!!De jó neked:)

Bár én tartanék már ott:)

Nekem még mindig faros a babám,sztem már nem fordul meg,37 hetes vagyok:S

Remélem nem kell megszülnöm igy....

2013. febr. 27. 08:28
 12/18 anonim ***** válasza:

2.-es vagyok, biztos nem kell így rendesen szülni. De a császár sem egyszerű....epidurál utáni nyak merevségem, őrjítő fejfájásom lett, na az elmúlt erre ma éjjel belázasodtam, a cicim kő kemény aludni sem tudtam tőle, hát nem egyszerű anyának lenni, de gyönyörű dolog:-)

Ő a mi kis csodánk:

[link]

2013. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hát csodaszép a babád:))

Kicsit irigy is vagyok,hogy te már tul vagy rajta:))

A császár sem egyszerűbb,tudom...sőt...

De ha a baba érdekeit kell néznem,akkor inkább maradjon az:S

Bár reménykedünk még hátha megfordul,amire egyre kevesebb esélyt látok:S

"faros anyuka"

2013. febr. 28. 07:55
 14/18 anonim ***** válasza:
gratulálok én is,gyönyörű baba!:) a farosságnak sokszor oka van,nekem az első emiatt lett császár,sose bánd! Én is tejjel küzdök amúgy,nekem speciel túl sok,várom h beálljon a kereslet-kínálat mert így 2óránként téglákat fejek. Többiek hogy vagytok?
2013. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Mi volt az oka neked?

Rövid volt a zsinor?

2013. febr. 28. 08:45
 16/18 magi085 ***** válasza:

nekem a szülésznőm azt mondta, ha faros kislány azt megszülhetjük, csak a fiúkat nem engedik. minden esetre nekem fejen áll a 19. hét óta, mert a méhlepény a mellső falon tapad és azt mondják ez a legjobb nekik, mivel szeretnek belebújni, és valóban.... minden uh-n látszik, ahogy kispárnaként használja :) imádom, de már kijöhetne :)

38+5

2013. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nekem végig haránt volt:)

29 hetesen befordult fejen állni:))

De 2 hét mulva ujra faros lett.....

Félek hogy valami oka van amiért ugy jobb neki....

Remélem nicns baja és azért faros:S

Már stresszelem magam:S

2013. febr. 28. 10:12
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyakán volt a zsinór,minden fordító praktikát bevetettünk,semmi.Utolsó héten megpróbálta,eljutott harántig,majd gyorsan vissza,szerintem fulladt és visszatért az ülő pózba.Így h mindkét féle szülést átéltem,azt mondom az a lényeg h senki ne maradjon ott a szülőágyon vagy a műtőasztalon,a babákat nézik nst-n,ultrahangon,a végén már a magzatvizet is,jöjjenek ki egyben,a többi csak egy távoli emlék lesz,annyi minden történik ezután.
2013. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!