Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi magas vérnyomás...

Terhességi magas vérnyomás mikor múlik el a szülés után? Konkrétumok lejebb.

Figyelt kérdés
Terhességem utolsó hetében magas lett a vérnyomásom, így a 39.héten született meg a kislányom. Ez 3 hete volt. Akkor azt mondták, hogy 2-3 hét alatt visszaáll a vérnyomásom az eredetire. Nos, azóta is szenvedek tőle. :( Dopegyt-et szedek, de sajnos sokszor a gyógyszer ellenére is tovább megy felfele, nem lefelé. Előfordul 190-200 is. Mikor áll vissza eredetire a vérnyomásom? Ugye nem marad meg ez a betegség? Akinek van tapasztalata, kérem, válaszoljon! Köszönöm!
2013. febr. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem most is magas pedig 4 hónapja szültem.De a gyógyszert nem szedem mert rosszul lettem tőle a szülésután.
2013. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!a kérdésre sajnos válaszolni nem tudok,de én tőled kérdeznék: a dokim tegnap óta felírta a dopegytet 2x1-et.a babám bpd-je 90mm és azt mondta,h szerinte kicsi és hogy a magas vérnyomás miatt nem nő.tegnap volt egyszer a legmagasabb értékem 150/100,azóta 140-135-128 közt mérek.meg szeretném tőled kérdezni,hogy szülhettél e természetes úton és hogy mekkora babád lett?vizesedtél is?

köszönöm előre is!

2013. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is minden terhességem végén megemelkedett, és az egyik után elég sokáig magas maradt, szednem kellett tovább a gyógyszert is. Azt mondta a doki, pár hónap is eltelhet, mire helyreáll!
2013. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A2es válaszolónak írom:

Nekem végig magas volt.Még toxémia gyanús is voltam.2*1 dopegytet szedtem végig.Én nem vizesedtem.És szülhettem volna természetesen csak nem tágultam, így 12 óra vajúdás császár követett.De a vérnyomás nem volt akadály.Mondjuk nálunk végig jó súlyú volt a baba.

2013. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9 hónapja szültem és még most is kiugrik igaz 150 a max
2013. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat - hát eléggé elszomorítottatok sajnos, hogy ilyen sokáig is eltarthat, mire helyreáll! Az a gond, hogy nekem gyógyszerrel is nagyon magasra felszökik. Más gyógyszert meg nem nagyon lehet szedni sztem, mert szoptatok. A pici miatt ezt is nagyon utálom, hogy szednem kell.

A 2-es válaszolónak: igen, én vizesedtem is, de az már lement szerencsére. Császárral szültem, de nem a magas vérnyomás miatt. A kislányom 3,42 kg-val született, de nekem csak az utolsó héten jelentkezett a magas vérnyomás.

2013. febr. 22. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!