Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babavárás! Mi volt az, amit...

Babavárás! Mi volt az, amit megvettetek a babátoknak (vagy esetleg magatoknak) és nagyon hasznos dolog volt és mi az, amit megvettetek és megbántátok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. hinta, pihenőszék stb. egyéb használati tárgyak, amit a babátok vagy ti használtatok a terhesség alatt és után.
2013. febr. 22. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

pihenőszék nekünk nagyon bevált, vittem benne magamml minden hova (fürdeni, főzni stb...) ...nagyon szerette...


nem vettünk sok kacaot, uh olyan nincs amit megbántam volna...

2013. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelő megvettük szerencsére!Hintát kaptunk imádja! :)
2013. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Amit megvettem és nagyon hasznos volt: rezgős pihenőszék mert csak ebben aludt el sokszor a tökre hasfájós fiam, és a szopipárna mert iszonyú kényelmes volt rajta/vele aludni terhesen és szoptatni is nagyon jól tudtam rajta . (ezeket az első babámnál nem vettem meg mondván hogy pazarlás)

Amit megvettem de nem volt hasznos: mellszívó mert nem tudtam használni és felesleges is volt szoptattam igény szerint. És a babamérleg ami csak a felidegesítésemre volt jó:D

Később pedig ez a tologatható járássegítő izé hát azzal max. nagyokat estek, de a járást nem segítette.

2013. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerencsére nincs olyan, amit megvettünk, és egyáltalán nem kell.

A pihenőszék nagyon hasznos volt az első fél évben. Rugós hintánk is van, néha életmentő. Vagy egy autós cumisüvegmelegítőnk, azt 1-szer használtuk, de akkor nagyon kellett. A cumisüveg-termoszt mondjuk soha. Terhességhez nem vettem semmi extrát. Talán az eldobható bugyi, ami kényelmetlen volt nagyon, így nem fogyott el.

2013. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Két felesleges dologra emlékszem.. az egyik a járóka volt, a másik a sport babakocsi (kb. kétszer ült benne, utána menni akart a saját lábán) :)
2013. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mi sem vettünk olyat amit megbántunk volna. Pl úgy voltunk, hogy kinéztem milyen cumisüveg melegítöt, fertötlenítöt veszünlk, ha a gyerek tápszeres lesz, de nem vettük meg elöre. Mikor kellett akkor vettük meg, de már nem kellett válogatni mert tudtam melyiket.


A pihenö szék nekünk is hasznos még most 7,5 hósan is abban etetem, mert nem ül még fel magától, így etetöszékbe nem tudom tenni.

2013. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kiskádba tehető fürdetőszivacs,amire fekteted a babát fürdetéskor,bár nem nagy kiadás volt,de felesleges.Kézi orrszívó,olyan kis ballonos,az orrcsiklandozáson kívül nem jó semmire,porszívós orrszívó a tuti.
2013. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát mi kaptuk a nagy részét de ami hasznos: légzésfigyelő!! habtapi,utazóágy,játszószőnyeg

ami nem: igen drága hinta és pihenőszék max 10 percet van el benne ugyhogy elég az autós ülés is abba még jobban el van, kézi orszívó semmire nem jó, mellszívó ha igény szerint szoptatsz semmire nem kell, ja meg a mérleg ami csak streszelésre jó.

2013. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A biztonsági fürdetőszivacs nálunk nagyon bevált...csak hogy legyen egy ellenvélemény is :)

Főleg mióta ül a lányom, és nem hajlandó lefeküdni addig sem, amíg megmosom a haját. A szivacs a fenekénél sokkal vékonyabb, tehát ha lefektetem sem fekszik vízszintesen, ezt elviseli. Azon kívül nem csúszkál a kádban, hanem stabilan ül!


Egyébként amit megbántam az a kombi ágy! Egy sima elég lett volna, rátehető pelenkázó lappal. Mert majd ha át kell alakítani ággyá, kezdetben venni kell hozzá leesésgátlót, pedig olyan szép leesésgátlós ágyak vannak :(

Jah, és 3 részes babakocsi, mert a hordozók nagyrésze (gondolom itt egy 100 ezer ft körüli szettre) biztonsági szempontból egy fabatkát sem ér. Úgyhogy vettünk 4 hónapos volt, amikor vettünk inkább 0-18 kg-os ülést, aminek normális töréstesztje van...a babakocsit pedig eladtuk féláron!

A hasznos volt: légzésfigyelő, mikrós sterilizáló, autós melegítő amikor jövünk-megyünk...szopipárna!!!

És egy totál alap pihenőszék....

2013. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Aminek a mai napig is örülök, hogy megvettük : légzésfigyelő, adamo jellegű hinta, pihenőszék, zenélő körforgó és játszószőnyeg.

Ami feleslegesnek bizonyult: chicco fertőtlenítő folyadék: egyszer használtam, azóta áll a szekrényben, kertészszoknya: mindig a nyakában volt, nem adom rá.

2013. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!