Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamik akik túlsúllya...

Azok a kismamik akik túlsúllyal kezdték a terhességet, fogytak a kezdő súlyukhoz képest az első két trimeszterben? Vagy van aki a kezdősúlyához képest nem hízott egyáltalán vagy még fogyott is a szülésig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem fogytam,sőt csak jöttek a kilók!82-ről 92-ig!Dehát ez nem érdekelt!

Jó egészséget,boldog babavárást!

2009. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 95 kg-mal kezdtem, fogytam 2 kg-ot, mondjuk nem volt érvágyam és sokat hánytam. Most vagyok 22 hetes és 95 kg.
2009. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez teljesen ember függő.Van akik fogynak vagy épenséggel nem változik semmit a súlyuk, de a terhesség végére egy-két kilónak fel kell,hogy szaladjon.Általában a teltebbek nem mindig híznak annyit mert tőlük több tápanyagot tudnak a babák elvonni.De egy nagyon fontos:Nem szabad kettő helyett enni.Ez egy nagy hülyeség csak annyit amennyi jól esik nem kell túlzásba esni amire a babának szüksége van azt úgyis elveszi a szervezetedből.

Általában emiatt szoktak nagyon sokat hízni a kismamák.

Visszatérve a kérdéshez változó és emberfüggő de szerintem fogyni nem szabadna terhesség végéig.

További kellemes babavárást.

2009. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ma voltam a dokinál 14 hetes vagyok és azt mondta, hogy jó lenne ha mostmár nem fogynék többet, mert ez már sok.

Erős csontozatú vagyok 90 kg al kezdtem a terhességet.

Ma mértek meg és 82 vagyok. Sokat eszem, keveset. Nem fogyózom mindent eszek. Engem nem zavar, hogy fogyok, mert tudom, hogy mindent eszek amire a babusnak szüksége van és az uh szerint is minden mérete rendben, szépen gyarapszik. Szerintetek se lehet gond a babával?

2009. máj. 14. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj,a babával minden rendben!Nagyon jól étkezel,hogy többször eszel keveset,igy nem leszel túlsúlyos a szülés után,mert az elfogyasztott ételt a baba veszi magához és nem terád rakódik!Csak igy tovább!

Jó egészséget,boldog babavárást!

2009. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 3,5 kg-mal kevesebb voltam szülés előtt mint a terhesség elején, -10 kilóval jöttem ki szülés után az eredeti súlyomhoz képest, mindketten jól vagyunk
2009. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 105 kilóval kezdtem, leadtam az elején 10 kilót, és azóta csak 5 jött vissza. Az én dokim és a védönőm is csak gratulált hozzá, nem mondták, hogy ez gondot okozna a babókának pláne, hogy tudják rendszeresen eszek (2 óránként).

Szerintem ne aggódj a babácska miatt, ő elvonja a szervezetedből azt amire neki szüksége van, magadra figyelj, hogy mindig egyél valami apróságot, ami hasznos is.

Boldog pocakos napokat!

Üdv: 32 hetes kismami

2009. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

12. hétig fogytam 13 kg-ot

22. héttől felszedtem 4,5 kg-ot amit még mindig tartok 37 hetesen. Ebből a baba 2,8 kg. A dokim nagyon elégedett velem. Csinosabb lettem, sok kismamával ellentétben van derekam (hátulról), kisebb a fenekem viszont eszméletlen nagy hasam van :D


A baba elszedi ami neki kell, és valaki írta is előttem, hogy teljesen alkatfüggő, amivel én is egyetértek.

2009. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82,20-al kezdtem a terhessséget, most 79 vagyok, és 21 hetes
2009. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!