Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az, amit mindenképpen meg...

Mi az, amit mindenképpen meg kell venni terhesség alatt és mi az, ami maradhat szülés utánra?

Figyelt kérdés

Most gondolkoztam a hordozáson. Még nem döntöttem el, hogy kenguru vagy kendő legyen-e.

Első 2-3 hónapba úgysem szeretném abba vinni, tehát akkor még azt ráér megvenni nem?! Lehet, hogy szeretni se fogja..


Játszószőnyeget is ráér venni, ugye?

Meg ilyen rágókákat, stb?


Nézem a kelengyelistákat, de ha mindent megvennék azonnal, akkor nem kevés pénzt "dobnék ki az ablakon", és lehet, hogy teljesen felesleges lenne.


2013. febr. 23. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várj ezekkel, az alapokat, mint pelus, popsitörlő, popsikrém, fürdető, cumi, etc. vedd meg, viszont az ilyen rágóka, játszószőnyeg- dolgok ráérnek.

Én pont beleestem ebbe a hibába, pl.amit vettem játszószőnyeget a Brendonban 10.000,-t, utálta a lányom, nem használtuk, most még 4000,-t sem tudom eladni. Rágókából vettem 4 db-ot, mindegyik különböző volt: 1et bontottunk ki, nem rágta, így van egy csomó felesleges dolgunk itthon, szerencsére a tesóméknál jön a baba, így lesz helye..

2013. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rágóka bőven ráér, mi többet kaptunk ajándékba. Játszószőnyeget ķésőbb vettünk használtat.
2013. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából minden ráér, amit újszülöttként még nem tud használni! Játékból is csak pár darabot szerezz be, bár amíg egészen pici úgyis csak eszik, és alszik a kis drága! :)

Viszont ha elfogadsz egy tanácsot, akkor a Mei Tai hordozót válaszd! Nagyon szuper, én ebben hordoztam a kicsim, és imádtuk mindketten! :) Persze, lehet, hogy nem fogja szeretni, de ez előfordulhat a babakocsi esetében is, mégis veszel, gondolom! :)

2013. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!