Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismami vagyok....

11 hetes kismami vagyok. észrelehet venni ha elhal a magzat?

Figyelt kérdés
sok szomorú történetet olvasok és elkezdtem félni.mégis mitől ,hogyan megy el a magzat ha x hétig minden normális és szépen fejlődik a magzat?!jövő héten hétfőn megyek az első trimeszter szűrésre és rettegek attól hogy az orvos velem is közölheti hogy elhalt a magzat!6 hetessen voltam uh-án.ott azt mondta a doki hogy van szívhang(hallottam is,csodás érzés volt)és hogy normális méretekben fejlődik.tudom mindenki azt mondja hogy ez velem nem történhet meg de akkor miért van ez a sok magzatelhalás?
2008. jún. 7. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ne aggódj, nem lesz semmi baj.Ha nem görcsölsz, és nem vérezgetsz,akkor minden oké.

Gratulálok, és ne idegeskedj, árt a babónak.

19 hetes kismama

2008. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmi problémám nem volt eddig.nem vérzek nincs barnázás minimális folyás ami természetes de már olvastam hogy volt akinél ugyancsak tünetmentes volt mégis 12 hetessen közölték vele hogy 8 hetessen elhalt a magzat!
2008. jún. 7. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármikor, bármi elöfordulhat de szerintem ne erre gondolj!! Különben végig fogod aggódni a terhességedet és az egyikötöknek sem jó!!! Csak pozitivan!!! Várd a következö ultrahangot talán majd akkor egy kicsit megnyugszol!!! 17 hetes kismama
2008. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad van,nem szeretném végigaggódni a terhességem csak ez a 3 hónap!főleg így hogy túl sok rosszat olvasok.az első gyermekemnél nem volt ilyen félelemérzetem most viszont annál több.persze nem lehet mit tenni ha történik valami.
2008. jún. 7. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 11 hetes vagyok és bennem is gyakran felmerül, hogy mi van, ha... de mindenki megnyugtat, hogy ennek azért lenne látható jele, görcsölés, túlzott barnázás, vérzés... szóval egyre kevésbé aggódom:) Ha a jövő heti UH-n minden szupi, akkor már végképp nem kell aggódnunk, mert drasztikusan csökken utána a vetélés esélye! Úgyhogy fel a fejjel, drukkolok magunknak, hogy minden rendben legyen!:)
2008. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia. Nekem halt el terhességem, és semmilyen előjele nem volt. Se görcs, se vérzés, még csak barnázás sem. Úgyhogy igen, halhat el úgy embryo, hogy nem veszed észre. És nem hiszem hogy ne lenne olyan kismama, aki ne aggódna ezért (vagy nagyon ritka). De azért ne stresszelj ezen. Kár lenne. Ha bekövetkezik, úgysem tudsz már mit tenni. Ne érts félre, nem gonosz akarok lenni, de ezek a tények.

Én kívánom, hogy Veletek minden rendben legyen!!!

Boldog babavárást! :o)

2008. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Eszedbe se jussanak ilyen rossz dolgok! Én is pont 11 hetes vagyok és természetesen az ember aggódik, de gondolj csak bele, hány egészséges terhesség van, csak azok az emberek a boldogságukkal vannak elfoglalva és nem írogatnak a netre. Szóval arról keveset hallunk, hogy pl. hány egészséges kisbaba születik, de ha egy beteg azt világgá kürtölik. Szóval ne aggódj, élvezd állapotod minden percét! :)

2008. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!