Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért görcsöl be, húzódik...

Miért görcsöl be, húzódik néha a hasizmom fekvésnél, ha köhögök vagy tüsszentek, vagy rosszul mozdulok mióta terhes vagyok (13h)?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy miért, de annyit legalább mondhatok, hogy nem vagy vele egyedül. Nekem is csinálja, nem csak fekvésnél, de bármikor, ha tüsszentek, az kellemetlen. Orvost kérdeztem, azt mondta, hogy ne törődjek vele, van ilyen.

19 heteske

2009. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez termeszetes ne aggodj,szinte mindenkinel elofordul,a mehed egyre nagyobb,a szerveid is mashogy helyezkednek majd el...ez az erzes szinte vegig fog kiserni,a terhesseg nem betegseg de attol meg vigyaznod kell magadra ezek a dolgok is erre figyelmeztetnek:)kellemes babavarast kivanok:)
2009. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a 13. hétben vagyok. Nekem is ilyen érzés de én azt hittem hogy azért mert már van egy vágás a hasamon.
2009. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt és még most is ez van (19 hetes vagyok)Szerintem ezzel kényszerít arra a testünk,hogy mostmár nem kellene hirtelen mozdulatokat tenni,vigyázni kell magunkra +a kicsire,nem lehet csak úgy ugrálni.Én is úgy mozgok sokszor mint egy mozgássérült, alig tudok reggelente lemászni az ágyról,de már kezdem megszokni,hogy óvatosan kell mozogni.Vigyázz magadra.
2009. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!