Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én utálom a melltartót?

Csak én utálom a melltartót?

Figyelt kérdés
Nincs nagy mellem még a terhesség alatt sem nőt látványosan 80-as a méretem. Na de úgy utálom a melltartót hordani. Ha nem hordom most még szoptatás előtt akkor megnyúlhat a bőröm? Biztos kín lesz a szoptatós mellatrtó... ismertek valami kényelmes jó fajtát? 29 hetes kismama
2009. szept. 10. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sariana nagyon jó fajta. Ha nem hordod, hát... szerintem a bőr megnyúlik. Nálam épp az ellenkezője van 95-ös a méretem és szülés elött, szoptatáskor meg még nagyobb. A böröm hát elég jol megviselte az biztos.
2009. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Sariana csupa csipke-csoda ha jól tudom. Attól viszketek az biztos. De nagyon köszi a választ így is :-). Kifejezetten szoptatós melltartó márkákra gondoltam... ha valaki tudna ajánlani
2009. szept. 10. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből a márkából van és 100 pamut és szoptatós.
2009. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én is utálom, sosem hordtam, most sem teszem, csak ha átlátszó cucc van rajtam. A férjem szerint sokat nőttek a melleim, én nem vettem annyira észre, de nem csikos, még feszes. Sajnos nem is találok olyan melltartót, ami kényelmes lenne.
2009. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előtte ha otthon voltam, én sem hordtam, de muszály, mert akkor megereszkedik a mell. Én a szoptatós melltartómat nem is hordom, vettem egy kényelmeset, tök puha, brazil termék, biztos segítenek a fehérnemű boltban, ha szólsz. Én a Zafírában vettem.
2009. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a Triumph-ot találtam kényelmesnek de ezt sem tudom egész nap hordani.De legalább ha megyek valahova addig kényelmes.
2009. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Skálában vettem 800 forintért szoptatós melltartót én nagyon szeretem, mondjuk nem csinál bomba melleket, de most nem is érdekel. ( Én is legszívesebben melltartó nélkül lennék) Ja tök egyszerű pamut valami.
2009. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is gyűlölöm a melltartót!!!! Sajnos mostmár mindenhez fel kell vennem, kivétel itthon, mert van (szinte mindig) előtejem. 36 hetes vagyok, de előtejem 20 hetes kortól van. Akkor még a régi melltartóim jók voltak rám (75ös). Most már a 85-ös kell(ene). Én ha szégyen, ha nem, a kínaiban találtam olyan melltartót ami nekem jó lesz. Azaz jó most is és szoptatósnak is megteszi majd. Sport melltartó, pamut, igaz rózsaszínű, de nem izgat, mert halvány és le lehet venni a pántját.:) Nekem megváltás a szoptatós melltartók után!!!! Nekem nagyon érzékeny a mellem, a varrás, vagy csipke úgy kidörzsöli, hogy fáj tőle. Na meg a szoros gumis rész...nem vagyok és nem voltam soha sovány (160cm, 60kg),de azok engem nagyon szorítanak, volt olyan kismama melltartó amit nem is bírtam bekapcsolni hátul. Tiszta vicc!!! Jajj és fehérnemű boltokban néztem legelőször!!!!

Remélem segítettem! Szerintem bárhol kaphatsz olyan sport melltartót és nyúlik, úgyhogy még a méretedben is lesz! Betétet is tudsz bele tenni.

További kellemes és egészségben gazdag babavárást!

2009. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! Ezek szerint más sem hord otthon melltartót! Ez megnyugtató, belehalnék ha éjjel nappal kéne hordani. Mikor hazajövök valahonnan az az első, hogy lerángatom magamról. Ha belegondolok hogy 14 évesen meg már alig vártam, hogy hordhassam, meg hogy jól felturbozzam ami nem is volt még :-))), na igen ez van. Hát akor majd jól körülnézek, csak akad valahol egy kényelmes darab! Mindenkinek boldog babavárást!
2009. szept. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!