Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota terhes vagyok sok tejet...

Miota terhes vagyok sok tejet iszom. Az nem baj? (naponta 1-2 liter )

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy baj!Sőt jó is, mert kálcium van benne ami a babának is kell meg neked is.Üdv:31hkm
2013. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 v-f.m. ***** válasza:
Én is sokkal több tejet iszok, és a kakaó a favorit! :) 7+4 hkm
2013. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én is, bár elgondolkoztam, ezekben a bolti tejnek nevezett cuccokban vajon mennyi a kálcium?:)

5+4

2013. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 v-f.m. ***** válasza:
Hát igen, ez egy nagyon jó kérdés :) Szerintem törekedni kell, hogy azért ha a pénztárca is megengedi valami jobb márkát válasszon az ember. Személy szerint amit a tejesnél lehet venni, igazi, kimért tejet, nem tudom meginni mert túl erős szagúnak érzem. :/ Pedig az lenne a legjobb ha olyat innánk, főleg mi kismamák! :)
2013. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Nincs baj a tejjel, de szerintem max. fél liter az ideális mennyiség. 1-2 liter nagyon sok.
2013. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igyál nyugodtan annyi tejet amennyi jól esik..én is rá vagyok kattanva a tejre amióta terhes vagyok,én is megiszom a napi 1 litert és jelentem MÉG EGYBEN VAGYUNK!!!És persze EGÉSZSÉGESEK!!!!

Úgyhogy ne hallgass a rémisztgetőkre,igyad nyugodtan!! :)


30 hkm

2013. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 4-es te rendes nyers tejet veszel a tejárustól??Mert ha igen akkor arról sűrgősen kattanj le,mert nyers tejet terhesen nem szabad inni,csak is pasztörizáltat!!!!!Ugyan is a nyers tejben nagyon sok a baci!!
2013. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

csak mértékkel nem jó szerintem ez a mennyiség sok

nekem nemrég derült ki hogy terhességi diabetesem van és tejet csak mértékkel lehet inni 1 deci tejben 5 gramm szénhidrát van .sajnos nekem tízoraira vagy uzsira lehet innom 2 decit.előtte én is kb fél egy litert ittam ,de remélem nálad nem alakul ki a cukorbetegség mert nem kívánom senkinek

2013. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A terhességi cukorbetegség alapvetően nem a terhesség alatti étkezési szokások miatt alakul ki, ha kívánod a tejet, idd, de az tény, hogy baromira hízlal, ezért 1-2 liter/nap fogyasztása azért meggondolandó. :)
2013. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es. Egyetértek a 4-es hozzászólóval. Mi falun élünk, nagyanyáink is rendes házi tejet fogyasztottak. Egy titka van, ami ki is van írva a legtöbb ilyen tejet árusító helyen : Megfelelően fel kell forralni!!!

Terhességem alatt én is sok tejet fogyasztottam, kérdező, nyugodtan ihatsz sok tejet!

És házi tejet fogyasztottam, semmi bajunk nincs a kisfiammal!

Édesanyám is házi tejet fogyasztott velem, jelentem még élek, soha nem volt semmilyen allergiám, sem megbetegedésem étel miatt.

2013. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!