Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha valaki nem a...

Szerintetek, ha valaki nem a kérdésre válaszol hanem rémisztgeti a kismamákat az rosszindulatból csinálja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Mert ha pl. egy genetikai szűrésnél ijesztget, az nem túl kedves dolog, de ha azért ijesztgeti, mert elbagatellizál valamilyen súlyos tünetet, az lehet jogos (pl. anyuka, akinek a fia 2 évesen sokat fájlalja a hátát, de nem viszi orvoshoz, vagy az, amelyiknek a gyereke folyamatosan hány, de nem akar neki gyógyszert adni:( )
2013. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
...vagy csak unatkozik.
2013. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ez alatt mit értesz - ugyanis elöfordulhat, hogy amit te ijesztgetésnek tartasz, abban sok igazság van és nem árt a kismamáknak tudni.


Viszont azt semmiképpen nem hiszem, hogy rosszindulat lenne az oka.

2013. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
volt egy kérdés, hogy aki dohányzik végig, annak milyen súllyal született a gyereke stb., mert a kérdező is cigizik terhesen...na, én ide, normálisan, de leírtam a véleményemet, komoly baja lehet a gyereknek, és a többi. ilyen esetben nem tartom ezt rosszindulatnak. azt annál inkább, amikor valaki arról kérdez, 6 hetesen normális-e egy pötty barna, és jönnek 5-en, akik elmesélik, ők PONT így vetéltek el. elhiszem, hogy borzasztó lehet, átérzem, hiszen kisbabát várok, de szerintem ezt nem kellene ilyen helyre leírni, egy "hívd fel a dokidat!" válasz elég lenne.
2013. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az előbb belefutottam 2 kérdésbe ami szemet szúrt az egyik egy 6 hetes kismama aki tanácsot kért, hogy miket vegyen, és nem a kérdésre válaszoltak hanem elkezdték írni, hogy még korai bármit venni, szerintem ha valaki nem babonás, kár ijesztgetni, a másik egy 24 hetes kismama, aki nagyon szorong neki az egyik kismama írta, hogy szorongástól neki halva született gyereke.. ilyenekre gondolok...
2013. febr. 26. 11:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es nagyon jó példát hoztál fel, igen ezekre a kisebb pecsételésekre is ugrik mindenki, hogy mert nála ez volt..mire a kismama beér ügyeletre, szerintem 2-szer idegösszeomlást kap.
2013. febr. 26. 11:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnek itt bántó szándékú kismamák... De ha valaki tényleg nagyon gonoszat írt, akkor azt a választ a moderátor figyelmébe lehet ajánlani és törölhetik azt a felhasználót.
2013. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk besikerült az első baba igaz már jegyben jártunk. Elkezdtük az esküvőt szervezni, mikor már egy nappal voltunk a lagzi előtt a barátnőm aki 35 éves elvált szingli volt akkoriban, elekzdte mondani hogy egy ismerőse is pont 10 hetes volt mikor az esküvőjük volt és 2 hét múlva elvetélt. Mikor 19 hetes voltam egy másik ismerősöm mondta, hogy a kolléganője is nagyban beharangozta hogy 19 hetes és meghalt benne a gyerek másnap. Iszonyú rossz gonosz undorító emberek vannak.
2013. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen pont ezekről beszélek, lehet úgy vannak vele, ha velük rossz történt másnak se legyen jó :(
2013. febr. 26. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, még ha nem is tudatosan, de vagy rosszindulatból, vagy irígységből, vagy pedig azért mert nagy szakértőnek gondolják magukat a témában, és nem akarják "áltatni" (vagy bíztatni) a kismamákat...
2013. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!