Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hőhullám a 34héten normális?

Hőhullám a 34héten normális?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem is egyre többször van sajnos:(


Kétlányos 29hkm.

2013. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem annyira rossz hogy majdnem mindig akkor jön rám mikor feküdnék le aludni :( már nem bírom
2013. febr. 26. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Kitartás! Muszáj bírnod. Nincs már sok hátra, hidd el visszasírjuk még ezeket az időket:)


1-es.

2013. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első babás vagyok és már egyre nehezebben alszok el páromat is ki készítem sajni.
2013. febr. 26. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem segíteni szokott ilyenkor, hogy hideg vízben megmosom az arcom és iszom egy pohár hideg tejet. Próbáld ki, hátha segít.

Egyébként nekem két lányom már van, sosem volt ilyen gondom! Most, hogy fiú lesz, annál több bajom van. Neked mid lesz?

1-es.

2013. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
biztosra nem tudjuk de a doki 2szer azt mondta ogy ő úgy látja hogy kislány :)
2013. febr. 26. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Hőhullámok, nem kellemesek, de ellehet viselni, én ilyenkor mindig felkeltem én netteztem egy kicsit :)
2013. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze! Egész terhesség alatt normális!
2013. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!