Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Hányinger? Hőhullám?

Ez normális? Hányinger? Hőhullám?

Figyelt kérdés

7.hetembe léptem,eddig nem volt hányinger..stb.

Ma viszont elképesztő hányinger lett úrrá rajtam,folyamatos hőhullámok gyötörnek.


2008. nov. 9. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális! :) Én az első terhességemnél kb. az 5.héttől egészen a 18. hétig hánytam. :( Most ismét babát várok, de szerencsére csak az első néhány hétben voltak hányások. Hőhullámok annál inkább, de ritkábban és ezek azért kevésbé kellemetlenek mint a rossz gyomor.
2008. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

18.hétig?

Jézusom!Nekem ez a pár óra is borzalmas!Nem bírok enni,inni.

2008. nov. 9. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A kismamák többségének a 12. héten megszűnnek a panaszai, de van, akit a terhesség végégig végigkísérnek. Sőt, van olyan eset is, hogy semmi panasza nem volt a kismamának, majd a terhesség vége felé kezdett hányingere lenni, stb.
2008. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Én ismerek olyat, aki 3 gyereket szült (2 lány, 1 fiú) és mindhárom esetben végig hányt a 9 hónap alatt -igaz csak a délelőtti órákban. Azt mondta, ez nem olyan mint egy gyomorrontásos hányás, hogy napokig rá sem bírsz nézni semmire, hanem szó szerint kijött a kaja, aztán bement az utánpótlás. Annyiból volt gáz, hogy sose tudta előre megmondani,mi az ami csúszik és mi az ami nem. Egyik nap még simán lement a szalámis zsemle, másik nap rá sem bírt nézni, helyette töltött káposztát kívánt, amit pedig egész addigi életében utált.
2008. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy addig tarthatnak ezek a hányásos rosszullétek, amíg meg nem mozdul a baba. Viszont tényleg vannak teljesen tünetmentes kismamák, jó nekik! :)
2008. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Azrt remélem 9 hónapig nem kísér végig..

Boldog-Boldog Babavárást Nektek:)

2008. nov. 9. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Most lépek a 12. hétbe és talán már elmondhatom, hogy nem gyötör az egész napos hányinger, rosszullét. Kb. a 7. héten kezdődött és iszonyatos volt, egész nap hányingerem volt, émelyegtem, fájt a fejem és nem segített semmi. Ha ettem azért volt, ha nem ettem, azért, és csak egyszer hánytam, de az volt a legjobb, legalább megnyugodott a gyomrom kicsit. Most viszont kezdődik a puffadás, és már rájöttem, hogy egyszerre nem szabad csak nagyon keveset enni. Kezdek nehezen emészteni, úgy néz ki, minden időszaknak megvan a maga szépsége :)

De nem baj, bármit elviselek a babáért!!!

Türelem és boldog babavárást!

2008. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!