Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megismételt TORCH teszt...

Megismételt TORCH teszt eredménye rubeola reagens?

Figyelt kérdés
A rubeola miatt meg kellett ismételni, az eredmény ismét reagens. Mit jelent ez? Lehetett emiatt a vetélésem? Mit fog javasolni a doki? Nem volt semmi tünetem, pöttyök, láz, vagy hasonló, akkor is lehettem rubeolás? Akinek volt ilyen segítene? Előre is köszi!

2013. febr. 27. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is pozitív lett rubeolára, de úgy, hogy régen voltam rubeolás. Amikor mondtam az orvosnak, hogy nem is emlékeztem rá, azt mondta, hogy kamaszkorba lehet, hogy csak felsőlégúti megbetegedést okoz, nem lesznek pöttyök, így előfordulhat, hogy nálad is így volt és nem voltak pöttyeid.

Sajnálom, hogy elvetéltél:-(.

2013. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, így már legalább lenne éretelme a vetélésnek és nem görcsölnék a következőnél. Ha van ok, akkor van mit kiküszöbölni, de ha nincs, akkor marad a para. :)
2013. febr. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!