Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek késői peteérése van...

Valakinek késői peteérése van akkor még megjöhet egyszer a vérzése?

Figyelt kérdés
Szerintem nekem később volt peteérésem nem félidőben.20 án kezdtem el vérezni,de csak 3 napot. 1 nap rendesen 2 nap elég volt a tisztasági 3 napon barnáztam 4 napra teljesen elmúlt.A vérzés 3 napján voltam ultrahangon 3 mm volt a nyálkahártya.Ez nem elég a beágyazódáshoz viszont véreztem és nem lehet,hogy ezért elvékonyodott a nyálkahártya is? 26-28 naposak a ciklusaim és szerintem nekem most a 18 napon volt pém.
2013. febr. 27. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
most mi a kérdés?
2013. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem félidőben volt a petérésem, hanem 1 héttel később!

A menses nem jött meg hétfőn,

Elmentem orvoshoz pénteken, akkor 40mm nyálkahártya volt, mondta ez terhesség, mert felritkulást is látott benne, ahová a baba áhyazódhatott!

Következő héten vissza mentem, akkor már szívhang is volt!



Szerintem nem vagy, nem is voltál terhes, ha ez a kérdésed!

2013. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha késői peteérésed volt, akkor a menzesz is később fog megjönni, mivel a peteérést kb. 14 nap múlva követi a menzesz, ha nem történik teherbeesés. Ha a 18. napon volt peteérésed, nem szabadott volna megjönnie 2 nap múlva. Nekem általában 28-29 naposak a ciklusaim, de előfordult olyan, hogy csak a 20. nap körül éreztem a peteérést. (Petefészek fájdalom és nyák jelzi nálam.) És akkor csak a 35. napon jött meg a menzeszem.

Szóval szerintem nem valószínű, hogy teherbe estél.

2013. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az utolsó írja, ha később van a peteérés, később jön a menzesz. Amikor először teherbeestem, késői peteérésem volt és nem jött meg. Csinálj egy tesztet, ha gyanakodsz a terhességre, az már valószínűleg kimutatja, ha terhes vagy.
2013. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Úgy van, ahogy az utolsó írja, ha később van a peteérés, később jön a menzesz."


Baromság ezt kategorikusan kijelenteni. Rövidebb luteális fázisról hallottál már? Nekem 30 naposak a ciklusaim, és általábam ovut 11 napra követi a menstruáció. Nem mindenkinél 14 nap az ovu és menstruáció között eltelt idő.

2015. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baromság. A luteális fázis elég fix. Lehet rövidebb és lehet hosszabb, de csak 1-2 nappal. Nálad a 11 nap még épp normális. És ha valamiért elcsúszik a peteéré, akkor nagyon valószínű, hogy igen, a menzesz is később fog megjönni. És most nem arról van szó, hogy valakinek alapból rövidebb, mint neked.
2015. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!