Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 150 kilósan várok gyereket....

150 kilósan várok gyereket. Minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
150 kg vagyok, teljesen egészséges, se vérnyomás, se cukor problémám nem volt soha sem. 29 éves vagyok. Az orvosom szerint, ha tartom a diétát akkor gondtalan terhességem lesz, és könnyű szülésem. Ti mit gondoltok erröl? Tapasztalatok, esetleg családban, baráti körben hasonló esetek? 14 hetes vagyok most.
2013. febr. 27. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Ne aggódj, nem lesz semmi gond. Tartsd a diétát. 24. hét körül lesz cukorterhelés, ott kiderül, hogy terhescukrod van-e.

Boldog babavárást!


29hkm.

2013. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha betartod a diétát lelkiismeretesen akkor még fogyhatsz is egy csomót terhesség alatt.Rengeteg ilyet olvastam már.

Én 75 kilóval lettem terhes és cukros lettem.A diéta miatt csak 2 kilót híztam most vagyok 38 hetes.Úgyhogy még könnyebb leszek előtte mint utána.

A beszólogatások ne érdekeljenek mert az a piszkálódót minősíti nem téged:)Boldog és probléma mentes babavárást!

2013. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
anyám 140 kg val esett teherbe velem. végig fogyott a terhesség során, mutogatták a szülészeten. probléma mentes terhessége volt, viszont a fogai tönkre mentek, de ennek semmi köze a súlyához. nagyon boldog babavárást! és fel se vedd a tapló emberek hozzászólásait!
2013. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát sokféleképpen el lehet ennyire hízni. Én leginkább azért híztam el ennyire, mert 2 évvel ezelőtt elveszítettem a kislányomat, csupán pár napig láthattam csak, majd bele haltam a fájdalomba, sokszor próbáltam öngyilkos lenni, de sajnos valaki mindig megmentett. Aztán mély depresszióba estem, semmi örömöm nem volt ebben a kib...aszott életben, csak az amikor ettem, az felszabadított. A párom mindvégig mellettem ált, nem menekült el, de mire észbe kaptam én a 70 kilós dundus 180 kiósan áltam, és reménykedtem, hogy belehalok a kilókba, hogy a szívem felmondja a szolgálatot, de láttam egy doku filmet a kövér emberekből, hogy nagyon sokat kellene ahoz még híznom, hogy meghaljak, és akkor kaptam egy ici pici ajándékot, megszületett a keresztlányom, és ismét volt értelme az életemnek. Minden percemet vele töltöttem, nagyon jó hatással volt rám, szépen lassan legyőztem a depresziót, és elkezdtem fogyni. Már 30 kg-nál járok, és változnak a hormonjaim, ismét menstruálok, és ugyan megszakítással védekeztünk, de mégis össze jött a baba. Szerintem Isteni jel. Szóval ne ítélkezz mielőtt tudnád az okokat. Kívánom, hogy soha ne élj ilyet át.
2013. febr. 27. 18:05
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
4-es vagyok.Borzasztó ami veled történt de hidd el nem kell magyarázkodnod.Főleg nem olyanoknak akik lehet emberileg nem érnek semmit.Ez látszik a rosszindulatú hozzászólásaikból.Csak azt nem értem ettől miért jobb nekik.És most lehet lepontozni mint az előbb :)))
2013. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

hatoska igazán szép bizonyítványt állított ki magáról, ítélkezésből 5-ös!

hasonló "jókat" kívánok neked, mint amin a kérdező átment! kíváncsi lennék te hogy mutatnál ezek után!

2013. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Tartsd a diétát, és relax:) Ami meg a kilókat illeti: ha a picur megérkezik, lesz mitől lemozognod, és mivel a lelked is helyrebillen, pikk-pakk lefogysz:)

A többivel pedig ne foglalkozz.

2013. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sajnálom ami veled történt! Igen jól látod, ez egy jel, hogy van miért élned! :) Ilyen kis csoda nem mindenkinek adatik meg! Ne foglalkozz senkivel, az ég világon, az orvosod segíteni fog, hogy minél kevesebb gond legyen és lehetőleg könnyű terhességed legyen! :D

Én 103 kg vagyok, hál istennek jó orvosom van és nem szekálnak a súlyom miatt, pedig megtehetnék... Hormonbetegség miatt híztam 40 kg-ot, ami miatt volt 2 vetélésem is sajnos.. úgyhogy megértelek, majd ha megszületik a baba, majd rágyúrunk és szépen lefogyunk :D


Boldog babavárást


18hkm

2013. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én 102 kg-al estem teherbe. Most vagyok 22 hetes kismama,nem híztam eddig csak 2 kg-ot,odafigyelek arra mit eszek. Nekem sincs semmi problémám,minden eredményem tökéletes.Az orvosom is mindig dicsér,hogy nem lesz itt semmi probléma,ha ilyen ügyes leszek továbbra is. Nem a kilók számától függ hogy milyen lesz a terhességed illetve a szülésed. Lehet valaki 50-60 kg és végigszenvedi az egész terhességet és esetleg nehezen is szülhet szegény. Nagyon boldog babavárást neked!Üdv 22 hkm
2013. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Én az első terhességemet 130 kilósan kezdtem. Tökéletesen probléma mentes volt. 12 kilót híztam, de a szülés másnapjára mind lement. Most 180 kilósan vagyok újra terhes. Nagyon sok, tudom... De remélem, minden rendben lesz. Tutira nem fogok egy kilót sem hízni, nagyon komolyan fogom tartani a diétát. Biztos vagyok benne, hogy már fogytam is ezalatt az első két hét alatt. :)
2013. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!