Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg dohányzással kapcsola...

Rengeteg dohányzással kapcsolatos kérdés van. Miért?

Figyelt kérdés

azért foglalkoztathatja a kismamákat ez a dohányzás a terhesség alatt téma, mert ők is dohányoznak? vagy miért?

nekem eszembe sem jutna ilyen kérdéseket kiírni, nem dohányzom (sem terhesség előtt, sem alatt) tehát nem érdekel a téma ilyen szinten...

ez a kérdés is azért fogalmazódott meg bennem, mert a napokban vagy 3-4 ilyen jellegű kérdést is láttam.


2013. febr. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Igen valószínű azért van, mert vannak akik dohányoznak. Neked meg nem ezen kéne agonizálnod! Egyszerűen nem kell megnyitnod azt a kérdést ami nem érdekel! Ilyen baromi egyszerű a megoldás ! Attól mert itt nagyközönség előtt értetlenkdesz, attól aki pl. "dohányzásosat" kérdez csupán használja az oldalt rendeltetésszerűen . Azaz : "Amit máshol nem mertél.. itt megkérdezheted" !

Ennyi! Ő megkérdezi! És senki nem kötelez arra hogy olyan kérdésre válaszolj ami nem érdekel!


Van még kérdésed? :O

:-/


Üdv

Egy nem dohányzó, de az értetlenséget rühellő kismama.

2013. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Téged lehet, hogy nem érdekel, de mást valószínűleg igen.
2013. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panka08 ***** válasza:
43%

"ez a kérdés is azért fogalmazódott meg bennem, mert a napokban vagy 3-4 ilyen jellegű kérdést is láttam."


Foglald el magad valami értelmessel és akkor nem a mások gondjával fogsz foglalkozni! Túlságosan ráérsz!

2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

édesek vagytok!

se nem nyitom meg ezeket a kérdéseket, se nem válaszolok rájuk. de azért vak nem vagyok, látom mi van kiírva.

nem értem mi a baj azzal, hogy feltettem ezt a kérdést, és miért kell támadni egyből... de ezek szerint ti is rohadtul ráértek itt fikázni egy normális kérdés miatt. legyen, ha nektek ez jólesik, nekem mindegy. remélem azért majd ti is tesztek föl "értelmetlen" kérdést, és nektek is beszólnak majd ilyen kedves kismamák,mint ti.

2013. febr. 27. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező!


Meséld már el nekem mi értelme van a kérdésednek? Valakinek hasznára lehet? Mi haszna lehet ennek? Na? Fogalmazd már meg nekem!! Kíváncsian várom, hogy ebből az értetlenkedő kérdésből szerinted ki és milyen számára hasznos konzekvenciát vonhat le ??! Mert találkoztam már olyan "dohányos" kérdéssel, hogy a sok bíztatás hatására pl. pár hét múlva kiírta a kismama, hogy köszöni mindenkinek a támogatást, már nem dohányzik!

Úgyhogy ergo ő jól tette, hogy mert kérdezni, s figyelmen kívűl tudta hagyni az ilyen gáncsoskodó válaszolni vágyókat.

Tudod ha tetszik neked ha nem, vannak aki dohányoznak. Többet - kevesebbet. És ha kérdésük van felteszik. És aki tud segít nekik, vagy persze lehordja a sárgaföldig, mert az itt nagyon megy. :-/

Remélem ez a válasz kielégít!


#1 voltam

2013. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert mostanában ez a téma nagyon alkalmas arra, hogy az unatkozó, vagy frusztrált kismamák kiéljék magukat, legyen kit lehányni és legyen min felháborodni. Ez most egy divatos téma, és a célnak megfelel, mivel a legtöbb ember elítéli a dohányos kismamákat.

(mielőtt nekem esnétek, nem vagyok dohányzó kismama, és szerintem is hatalmas felelőtlenség és önzőség terhesen dohányozni, de azt sem tudom megérteni, amikor valaki azért hozza fel ezt a témát ezredszerre is, hogy legyen kit szidni)

2013. febr. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!