Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a tapasztalatok a...

Milyenek a tapasztalatok a málnalevél teával kapcsolatban, és hol tudom majd beszerezni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 napja iszom,nem egy élmény de ki lehet bírni :)

Kiváncsi vagyok én is,hogy mit használ.Bio boltban vettem.

2013. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,hogy segít a szülésnél az izmok ellazulásában,hát nagyon remélem,első babánkat várom,és mindenki ijesztget,hogy mennyire kibírhatatlanul fájdalmas lesz :(
2013. febr. 28. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a szülésznőm tanácsára ittam a 36. héttől minden nap. Én herbatékában vettem.

Nekem semmit nem használt, 12 óra vajúdás után is csak 2 ujjnyira voltam nyitva és végül császár lett. Pedig szedtem még homeos bogyókat is.

Persze nem azt mondom, hogy ne idd, bajod nem lesz tőle, és van akinek használ.

2013. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem használt, az első fájástól számítva 6 óra alatt szültem meg első babámat, aki majdnem 4 kg volt. Ja, és ebből csak 3 óra volt a vajúdás. Gyógynövényboltban vettem.
2013. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olvastam én is hasonló tapasztalatokat,az a baj,hogy már előre rá stresszelek és tuti hosszú órákig fogok szenvedni,már csak ezért is.
2013. febr. 28. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ne ezen stresszelni,mert biztos ez is meg tudja nehezíteni a szülést. Egyébként meg, az ijesztgetőkre ne figyelj, mert nekem is fájt persze a szülés, de azért nem volt olyan hű, de borzasztóan rettenetes. Számomra szép emlék. Idd a teát, beszélj a szülésznőddel a homeopátiás bogyókról (én azt is szedtem, a szülésznőm adta) és állj hozzá pozitívan.
2013. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)Félek is meg nem is,nagyon várom már,hogy a kezembe vegyem a kislányunkat!
2013. febr. 28. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jók a tapasztalataim. Minden szülésem előtt ittam (36. héttől), szép fokozatosan kinyílt és felpuhult a méhszáj, és gyors szüléseim voltak. Gyógynövényboltban vettem.
2013. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!