Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt vagy kinek probléma...

Kinek volt vagy kinek problémamentes a terhessége?

Figyelt kérdés
Nem akarom elszólni magam. Voltak rosszul léteim, vagy derékfájásom néha 1-1 kicsi görcs, vagy keményedés de szerintem problémamentes a terhességem. Vagy rosszul gondolom?
2013. márc. 2. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy-két tünet még nem jelenti azt, hogy probléma van, úgyhogy igen, problémamentes a terhességed.

Nekem is ez volt. Én még soha olyan jól nem éreztem magam, mint abban a 9 hónapban. Néha-néha égett a gyomrom, a végén úgy menetem mint egy pingvin, de ennyi. :)

Én nagyon jól éreztem magam pocakosan.

2013. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A tünetek nem számítanak problémának. Én nagyon jól bírtam egészen a 36. hétig. Előtte egyszer kétszer hánytam, de ennyi. De onnantól pokol volt az egész. Egyszerre jött az összes tünet. Hátfájás, gyomorégés, vizesedés, kézzsibbadás, ájuldozás, szorongás, 5percenként pisilés. Sehogy nem tudtam aludni, sehogy nem volt kényelmes.
2013. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem az első problémamentes volt, minden a nagykönyv szerint ment, most a másodikkal sem volt eddig semmi probléma, de ezt még nem szeretném elkiabálni.


17 hetes

2013. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kedves Másodikkal egy cipőben járok.36-dik hétig maga a tökéletesség de most már szenvedek és várom a végét!
2013. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem végig az volt, sőt, a szülésem is álomkönnyű!!!!


Pont emiatt itt már rengetegszer lepontoztak.

Pl. mikor írtam, hogy gátvédelemmel szültem, emiatt teljesen jól voltam utána és már az 5. héten szeretkeztem a férjemmel.


Azért is lepontoztak már, hogy az egész várandósságot végigszexeltem, ráadásul nem mindig finomkodva :))


Azért is kaptam piros kezet, mikor írtam, hogy nem híztam, csak a baba, méhlepény, magzatvíz súlya jött fel rám és ezt szerintem annak is köszönhetem, hogy az utolsó napig aktív voltam.

8 hónaposan pl. kerékpárral kimentünk az erdőbe gombázni, de előtte is végig úsztam, kirándultam.

Szülés utáni napon is fitt voltam teljesen, nagyon gyorsan regenerálódtam.


A várandósság alatt sosem hánytam, az elején volt erős émelygésem, fáradékonyságom a 16. hétig, utána tele voltam energiával.

41. héten szültem, a vége felé kissé keményedett a hasam, de az sem volt vészes, semmi hátfájdalom, jóslógörcs.

Nagyon szerencsés vagyok.


Ráadásul mikor szülni mentem, azt hitték, hogy max. a 6.-7. hónapban járok.


Nem természetszerű, hogy a terhesség valóban teher.

Ha nincs semmi probléma örülj neki és élvezd!

Én most az állandó kialvatlanságot sokkal nehezebben viselem.

2013. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5. vagyok


31 évesen szültem, első baba, tehát elvileg szülés szempontjából nem épp fiatal kor.

2013. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem problémamentes terhességem volt.Az első trimeszterben nem volt semmmi extra,néha szédültem,de ennyi.Utána fájdogált néha napján a derekam,a 33.hét után már egyszer-egyszer volt egy kicsi görcs,aztán már óriási pocim volt,de keveset híztam,és nem is vizesedtem így elviselhető volt.A szülés is könnyen lezajlott.
2013. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5-ös ezekért lepontoztak??? No comment... Hogy a fenében merted te ilyen jól érezni magadat terhesen?:DDD

Amúgy nekem sem volt semmi bajom soha, a vége felé égett a gyomrom amit utáltam. A 4.-nél pedig egy pár napig lumbágószerű derékfájásom volt, de elmúlt magától.

2013. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom az volt.Az elsőt 20 évesen,a 2.-at 35 évesen,a 3.-at majd 40 évesen szültem.A legtöbbet a 2.-al híztam(11 kilót).A szüléseim gyorsak-4-3-2 óra-voltak(az 1. fájástól)és gátmetszés se kellett a 2.-nál és 3.-nál,az elsőnél rutinszerű volt.Igazán szerencsés vagyok.2 fiú+5 hónapos pici lány anyukája
2013. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Úgy látom, megint érdemes volt írni, hogy újra csak lepontozzatok.

Menjen a p*csába az az irigy rosszindulatú, aki ebben öröklét leli!!

2013. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!