Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 20 hetes uh lenne az...

Ha a 20 hetes uh lenne az utolsó (kórházban), te elmennél maszekba 30. hét után, rossz anyagiak közt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 12:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Tuti hogy van 30es 36 hetes. ez kötelezö, ha erre nem mész el nem is kapsz semmi támogatást, (gyes, gyed).

ez tuti, unokatestvérem védönö, és éppen a minap mondta, hogy egy nö 30 hetes terhesen jelent meg elöször (tudta, hogy terhes, de 3-ik gyereket várta és azt gondolta nem kell se dokihoz se védönöhöz mennie), és megmondta neki unokatestvérem hogy nem fog támogatásokat kapni, amikor kikelt magából és ordított. szóval tuti van.

2013. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
úristen! remélem győrben még van!
2013. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Nálunk régen sem volt 30 és 36 hetesen, hanem 32 hetesen volt a 18 hetes után. Én is egyre több helyről hallom hogy nem lesz csak a 18-20 hetes
2013. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Nálunk volt kötelező a 30. héten és most az első CTG alkalmával 36. hetesen is volt. Mostmár csak CTG lesz. Ha nem lenne kötelező akkor én valami kitalált indokkal bemennék akár ügyeletre is, hogy ránézzenek uh-val.
2013. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
De oylan nincs, h egyik kórházba támogatja a TB másikban meg nem!Ez hülyeség, a TB országos, és nem változik városonként!Én tuti kiakadnék ha nálunk bevezetnék!És h nézik akkor h öregedik e a méhlepény, megfelelően táplálja e a babát?H szépen fejlődik e a baba??Úristen nem tudom felfogni ez felelőtlenség a kórház részéről!
2013. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Párszor már feltettél ehhez hasonló kérdést! Miért nem fogadod meg a tanácsokat és mész betegjogi képviselőhöz? Ha azt mondják neked, hogy otthon kell megszülnöd a babát, mert a tb nem támogatja, akkor se szó se beszéd megteszed????
2013. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Erről még nem is hallottam...Én három hónapja szültem,és kötelező volt a 30 és 36 hetes ultrahang!Minél nagyobb a baba,minél több baj érheti,annál kevesebbet vizsgálják?Na,akkor a Magyar egészségügy megint alakít.Erre bezzeg nincs pénz:(Mert csak egy emberélet múlhat rajta..vagy kettő...:(
2013. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok arra, hogy más hogy döntene a helyemben. Nem muszáj megnyitnod a kérdéseimet...ennyi:)
2013. márc. 3. 14:34
 19/35 anonim ***** válasza:
én biztos elmennék! de mi 4D-re mindenképp szeretnénk menni, így mi mindenképp elmegyünk 20 hetes kor után ultrahangra.
2013. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom szűrni a kérdéseidet, csak zavar, hogy feleslegesen kérdezgetsz, mert már megmondtuk az előző kettőnél, hogy fordulj betegjogi képviselőhöz! Te meg is ígérted, hogy megteszed, mégse mentél el. Magadra vess! Ha elmentél volna, akkor lehet, hogy nem kéne pénzt áldoznod erre, mikor így is kevés van!
2013. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!