Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nem pont 16. héten...

Baj, ha nem pont 16. héten megyek vérvételre, AFP szűrésre? A védőnő vmiért egy héttel később küldd. Lehet elnézte? Szóljak neki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem nem baj mert engem is akkor küldött jövöhét csütörtökön mikor a 17hetet töltöm.Ugyhogy nyugi!!!;)
2009. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már van, hogy nem is értem, hogy számolják. Egyszer az utolsó mensi alapján, egyszer az UH-s baba mérete alapján. Azt sosem kérdezik, mennyi naponként volt a ciklus, mint a kalkulátorok, azok akkor a születési időnek is mást hoznak ki. Itt írta valaki, hogy nem lett jó az AFP-je és elküldték újra, ő megmár akkor bőven túl volt azon az időponton. Ki érti ezt?
2009. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16-18 hét között a legideálisabb úgy tudom... akkor hiteles az eredmény. én jövőhét pénteken megyek és akkor már éppen betöltöm a 17.hetet, de rákérdeztem és a doki és a védőnő is azt mondta hogy teljesen jó az időpont.
2009. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sziasztok! :)


igen, a 16-18 hét a legideálisabb. sok orvos a betöltött 16.hét elején küldi a kismamákat, mások meg a 17-en, mert akkor pont félidőben vannak és ha pár nappal nagyobb vagy kisebb a várandósság, akkor is benne vannak az időkeretben...


kellemes babavárást :)


[link]

2009. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat,akkor megnyugodtam.Jó babavárást és könnyű szülést mindenkinek:)
2009. szept. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!